طراحی اپ ( اپلیکیشن ) در اصفهان

طراحی اپ در اصفهان

اپلیکیشن در اصفهان

طراحی اپ که اختصار طراحی اپلیکیشن می باشد اشاره به نرم افزارهایی دارد که در پلتفرم های موبایل مانند اندروید و ios اجرا می شوند. طراحی اپ های حرفه به همراه پشتیبانی قوی ، همیشه از نیازهای عزیزانی یوده که قصد ورود به دنیای تجارت الکترونیک را دارند. بسیاری از اشخاص و شرکت ها برای فروش و یا معرفی حرفه و محصول خود به سراغ طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن می روند. گروه برنامه نویسی صلایان مجری انجام طراحی اپ در اصفهان و سایر شهرهای کشور عزیزمان می باشد.

سوالاتی درباره طراحی اپلیکیشن در اصفهان

در ادامه به تشریح هرکدام از این سوالات پرداخته می شود:

 1. هزینه طراحی اپ در اصفهان
 2. شرکت های طراحی اپ اصفهان
 3. سایت بهتر است یا اپلیکیشن (اپ)
 4. اپ اندروید بهتر است یا ios
 5. طراحی اپ فروشگاهی در اصفهان
 6. هزینه اپلیکیشن فروشگاهی در اصفهان
 7. بهترین طراح اپ در اصفهان
 8. قیمت اپ اندروید در اصفهان
 9. قیمت اپ ios در اصفهان
 10. آموزش اپ در اصفهان
 11. آموزش طراحی اپ اصفهان

 

هزینه طراحی اپ در اصفهان

یکی از مهمترین مسائل در ذهن کارفرمایان عزیز هزینه طراحی اپ می باشد. اینگونه نیست که بتوانیم بدون توجه به ماهیت اپ در خصوص قیمت آن اظهار نظر کرد. اصولا تکنولوژی ها و امکانات مدنظر کارفرمایان ، مدت زمان انجام پروژه و قابلیت های خاص مورد نیاز کارفرما در هزینه اپ تاثیرگذار هستند. برای مطلع شدن از هزینه طراحی اپ در اصفهان کافیست با شماره 09112276634 تماس حاصل نمائید و با طرح موضوع اپلیکیشن خود از قیمت آن مطلع گردید.

هزینه طراحی اپ در اصفهان

شرکت های طراحی اپ اصفهان

در شهر اصفهان شرکت های بسیار خوبی در زمینه طراحی اپ مشغول به فعالیت هستند که با توجه به سوابق و نمونه کارهای این شرکت ها میتوانید در خصوص سپردن کار طراحی اپ به این شرکت ها تصمیم گیری نمائید. گروه برنامه نویسی صلایان نیز با تجربه ده ساله و نمونه کارهای فراوان از شرکت های مطرح طراحی اپ در اصفهان به شمار می رود. برای آشنایی با نمونه کارها و مشاوره می توانید به صورت مستقیم یا از شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

شرکت های طراحی اپ در اصفهان

سایت بهتر است یا اپلیکیشن (اپ)

سوالی که خیلی این روزها بر سر زبانها و در اذهان نقش بسته است این بوده که آیا سایت بهتر است یا اپ (اپلیکیشن) ؟ اگر بخواهیم در یک جمله کوتاه اولین حواب را در پاسخ به این سوال ارائه دهیم باید بگوییم این دو اصلا نقطه های مقابل نیستند که مورد مقایسه و انتخاب قرار گیرند بلکه مکمل یکدیگر هستند. برای داشتن امکاناتی مانند نماد اعتماد ، ظاهر شدن در موتورهای جستجوگر و … فقط می توان از سایت استفاده کرد و برای داشتن مشتریان بیشتر در بستر موبایل و دیده شدن بیشتر در این فضاها می توان سراغ اپلیکیشن رفت . پس میتوان گفت داشتن هر دوی این موارد ضروریت دارند و کاملا مکمل هم و تکمیل کننده ابزارهای مورد نیاز شما هستند.

سایت بهتر است یا اپلیکیشن

اپ اندروید بهتر است یا ios

اندروید و ios دو سیستم عامل محبوب حال حاضر در بین پلتفرم های تلفن همراه می باشند. ولی تعداد گوشی های با سیستم عامل اندروید بسیار فراتر از گوشی های با سیستم عامل ios است. در اغلب موارد شرکت ها به طراحی اپ اندروید بسنده می کنند چراکه مخاطب غالب و مورد نیاز آنها را تامین میکند اما در پاره از موارد اشخاص به پیاده سازی نسخه ios پس از اندروید نیز می پردازند. بر این اساس می توان گفت اپ اندروید متقاضی و همچنین کاربران بیشتری را به خود اختصاص داده است.

اپ اندروید بهتر است یا ios

طراحی اپ فروشگاهی در اصفهان

ضامن موفقیت و بازدهی یک اپ طراحی اصولی و دقیق آن توسط متخصصین این حوزه است. از این رو داشتن دانش لازم برای طراحی اپ و تولید اصولی آن نقطه سنجش مهارت و توانایی برنامه نویسان یک شرکت محسوب می شود. برای طراحی اپ فروشگاهی در اصفهان با گروه برنامه نویسی صلایان با شماره 09112276634 تماس حاصل نمائید.

طراحی اپ فروشگاهی در اصفهان

هزینه اپلیکیشن فروشگاهی در اصفهان

طراحی اپ فروشگاهی در اصفهان بنا به درخواست کارفرمایان با امکانات مختلف قابل انجام است که بر روی هزینه های طراحی و سرعت تحویل پروژه موثر می باشد. برای مثال یک اپ فروشگاهی ساده با کمترین امکانات ممکن است با قیمت حدود 5 میلیون تومان قابل پیاده سازی باشد و یک اپ فروشگاهی خاص با قیمتی حدود 25 میلیون تومان پیاده سازی شود. لذا می بایست ابتدا با گروه برنامه نویسی صلایان در اصفهان با شماره 09112276634 تماس حاصل نمائید و پس از مطرح کردن ایده خود و امکانات مدنظر قیمت و هزینه طراحی اپ فروشگاهی را دریافت نمایید.

هزینه اپ فروشگاهی در اصفهان

بهترین طراح اپ در اصفهان

طراحی اپ یک مهارت در زمینه های مختلف است . پیاده سازی رابط کاربری مناسب ، پیاده سازی پنل مدیریت عالی ، برآوردن امنیت اپلیکیشن ، سرعت  عالی ، اجرای بدون نقص در انواع تلفن های همراه و براوردن تمام نیازهای کارفرما و …. از  مسائلی هستند که باید مورد سنجش و بررسی قرار گیرند. لذا  نمیتوان به یک شخص خاص اشاره داشت. زیرا این حاصل تجربه و همکاری یک تیم که هرکدام در زمینه های مختلف همکاری و تخصص دارند می باشد. جهت آشنایی با تخصص ها و تجارب گروه برنامه نویسی صلایان کافیست با ما در تماس باشید.

بهترین طراح اپ در اصفهان

قیمت اپ اندروید در اصفهان

همانطور که در بالاتر بیان شده برای یک اپ بدون در نظر گرفتن امکانات آن نمی توان قیمت مشخصی در نظر گرفت . اما اگر یک اپ ساده به طوری که نیاز به ارتباط به سرور و تبادل اطلاعات نداشته باشد و فقط چندین صفحه با محتوای ثابت داشته باشد طراحی شده باشد می تواند قیمتی در حد 2 تا 4 میلیون تومان داشته باشد اما اپ پیاده سازی شده با امکانات پیشرفته و اختصاصی که پویا و ارتباط با پنل مدیریت داشته و بصورت api کدنویسی شده باشد می تواند بین 6 تا 25 میلیون تومان نیز قیمت گذاری شود. جهت اطلاع از قیمت دقیق اپ در اصفهان لطفا با شماره 09112276634 تماس حاصل نمائید.

قیمت اپ اندروید در اصفهان

قیمت اپ ios در اصفهان

همانطور که در بالاتر بیان شده برای یک اپ ios نیز بدون در نظر گرفتن امکانات آن نمی توان قیمت مشخصی در نظر گرفت . اما اگر یک اپ ios ساده به طوری که نیاز به ارتباط به سرور و تبادل اطلاعات نداشته باشد و فقط چندین صفحه با محتوای ثابت داشته باشد طراحی شده باشد می تواند قیمتی در حد 2 تا 4 میلیون تومان داشته باشد اما اپ ios پیاده سازی شده با امکانات پیشرفته و اختصاصی که پویا و ارتباط با پنل مدیریت داشته و بصورت api کدنویسی شده باشد می تواند بین 6 تا 25 میلیون تومان نیز قیمت گذاری شود. جهت اطلاع از قیمت دقیق اپ در اصفهان لطفا با شماره 09112276634 تماس حاصل نمائید.

قیمت اپ ios در اصفهان

آموزش اپ در اصفهان

گروه برنامه نویسی صلایان مفتخر است دوره های آنلاین آموزش حرفه ای اپ را با تضمین یادگیری و کسب پروژه برگزار نماید. آن دسته از عزیزانی که تمایل به یادگیری اپ با استفاده از اپ ساز به صورت آنلاین را دارند می توانند به یکی از روش های ارتباطی با گروه برنامه نویسی صلایان تماس گرفته و نسبت به زمانبندی و قیمت مطلع گردند.

آموزش اپ در اصفهان

آموزش طراحی اپ در اصفهان

گروه برنامه نویسی صلایان مفتخر است دوره های آنلاین آموزش حرفه ای طراحی اپ را نیز با تضمین یادگیری و کسب پروژه برگزار نماید. آن دسته از عزیزانی که تمایل به یادگیری برنامه نویسی اپ به صورت آنلاین را دارند می توانند به یکی از روش های ارتباطی با گروه برنامه نویسی صلایان تماس گرفته و نسبت به زمانبندی و قیمت مطلع گردند. شایان ذکر است این دوره نیازمند آشنایی با java و  می باشد از این رو برای آموزش این دوره ها نیز می توانید با ما در تماس باشید.

آموزش طراحی اپ در اصفهان

به این مطلب رای دهید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

Call Now Buttonبرقراری تماس مستقیم با ما