طراحی نرم افزار موبایل تهران (اندروید و IOS)

طراحی نرم افزار موبایل در تهران

نرم افزار موبایل تهران

طراحی نرم افزار موبایل که همان طراحی اپ یا اپلیکیشن می باشد اشاره به نرم افزارهایی دارد که در سیستم عامل موبایل مانند اندروید و ios اجرا می شوند. طراحی نرم افزار موبایل حرفه ای به همراه پشتیبانی قوی ، همیشه از نیازهای عزیزانی یوده که قصد ورود به دنیای تجارت الکترونیک را دارند. بسیاری از اشخاص و شرکت ها برای فروش و یا معرفی حرفه و محصول خود به سراغ طراحی سایت و طراحی نرم افزار موبایل می روند. گروه برنامه نویسی صلایان مجری انجام طراحی نرم افزار موبایل در تهران و سایر شهرهای کشور عزیزمان می باشد.

 

سوالاتی درباره طراحی نرم افزار موبایل تهران

در ادامه به تشریح برخی از این سوالات پرداخته می شود:

 1. هزینه طراحی نرم افزار موبایل
 2. شرکت طراحی نرم افزار موبایل در تهران
 3. سایت بهتر است یا نرم افزار موبایل
 4. نرم افزار اندروید بهتر است یا ios
 5. طراحی نرم افزار موبایل فروشگاهی در تهران
 6. هزینه نرم افزار فروشگاهی در تهران
 7. بهترین طراح نرم افزار موبایل در تهران
 8. قیمت نرم افزار اندروید در تهران
 9. قیمت نرم افزار ios (اپل) در تهران
 10. آموزش نرم افزار اندروید در تهران
 11. آموزش طراحی نرم افزار موبایل تهران

 

هزینه طراحی نرم افزار موبایل در تهران

یکی از مهمترین مسائل در ذهن کارفرمایان عزیز ، هزینه طراحی نرم افزار موبایل می باشد. اینگونه نیست که بتوانیم بدون توجه به ماهیت یک نرم افزار موبایل در خصوص قیمت آن اظهار نظر کرد. اصولا تکنولوژی ها و امکانات مدنظر کارفرمایان ، مدت زمان انجام پروژه و قابلیت های خاص مورد نیاز کارفرما در هزینه نرم افزارهای موبایل تاثیرگذار هستند. برای مطلع شدن از هزینه طراحی نرم افزار در تهران کافیست با شماره 09112276634 تماس حاصل نمائید و با طرح موضوع نرم افزار مورد نیاز خود از قیمت آن مطلع گردید.

هزینه طراحی نرم افزار موبایل در تهران

شرکت طراحی نرم افزار موبایل تهران

در شهر تهران شرکت های بسیار خوبی در زمینه طراحی نرم افزار موبایل مشغول به فعالیت هستند که با توجه به سوابق و نمونه کارهای این شرکت ها میتوانید در خصوص سپردن کار طراحی نرم افزارهای موبایل به این شرکت ها تصمیم گیری نمائید. گروه برنامه نویسی صلایان نیز با تجربه ده ساله و نمونه کارهای فراوان از شرکت های مطرح طراحی نرم افزار موبایل در تهران به شمار می رود. برای آشنایی با نمونه کارها و مشاوره می توانید به صورت مستقیم یا از شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

شرکت طراحی نرم افزار موبایل در تهران

سایت بهتر است یا نرم افزار موبایل

سوالی که خیلی این روزها بر سر زبانها و در اذهان نقش بسته است این بوده که آیا سایت بهتر است یا نرم افزار موبایل ؟ اگر بخواهیم در یک جمله کوتاه اولین حواب را در پاسخ به این سوال ارائه دهیم باید بگوییم این دو اصلا نقطه های مقابل نیستند که مورد مقایسه و انتخاب قرار گیرند بلکه مکمل یکدیگر هستند. برای داشتن امکاناتی مانند نماد اعتماد ، ظاهر شدن در موتورهای جستجوگر و … فقط می توان از سایت استفاده کرد و برای داشتن مشتریان بیشتر در بستر موبایل و دیده شدن بیشتر در این فضاها می توان سراغ نرم افزارهای موبایل رفت . پس میتوان گفت داشتن هر دوی این موارد ضروریت دارند و کاملا مکمل هم و تکمیل کننده ابزارهای مورد نیاز شما هستند.

طراحی نرم افزار موبایل فروشگاهی در تهران

نرم افزار اندروید بهتر است یا ios

اندروید و ios دو سیستم عامل محبوب حال حاضر در بین پلتفرم های تلفن همراه می باشند. ولی تعداد گوشی های با سیستم عامل اندروید بسیار فراتر از گوشی های با سیستم عامل ios است. در اغلب موارد شرکت ها به طراحی نرم افزا اندروید بسنده می کنند چراکه مخاطب غالب و مورد نیاز آنها را تامین میکند اما در پاره از موارد اشخاص به پیاده سازی نسخه ios پس از اندروید نیز می پردازند. بر این اساس می توان گفت نرم افزار اندروید متقاضی و همچنین کاربران بیشتری را به خود اختصاص داده است.

نرم افزار اندروید بهتر است یا ios

طراحی نرم افزار موبایل فروشگاهی در تهران

ضامن موفقیت و بازدهی یک نرم افزار موبایل ، طراحی اصولی و دقیق آن توسط متخصصین این حوزه است. از این رو داشتن دانش لازم برای طراحی نرم افزار موبایل و تولید اصولی آن نقطه سنجش مهارت و توانایی برنامه نویسان یک شرکت محسوب می شود. برای طراحی نرم افزار موبایل فروشگاهی در تهران با گروه برنامه نویسی صلایان با شماره 09112276634 تماس حاصل نمائید.

طراحی نرم افزار موبایل فروشگاهی در تهران

هزینه نرم افزار فروشگاهی در تهران

نرم افزار اندروید

نرم افزار ios

طراحی نرم افزار موبایل فروشگاهی در تهران بنا به درخواست کارفرمایان با امکانات مختلف قابل انجام است که بر روی هزینه های طراحی و سرعت تحویل پروژه موثر می باشد. برای مثال یک نرم افزار موبایل فروشگاهی ساده با کمترین امکانات ممکن است با قیمت حدود 5 میلیون تومان قابل پیاده سازی باشد و یک نرم افزار موبایل فروشگاهی خاص با قیمتی حدود 25 میلیون تومان پیاده سازی شود. لذا می بایست ابتدا با گروه برنامه نویسی صلایان در تهران با شماره 09112276634 تماس حاصل نمائید و پس از مطرح کردن ایده خود و امکانات مدنظر قیمت و هزینه طراحی نرم افزار فروشگاهی را دریافت نمایید.

هزینه نرم افزار فروشگاهی در تهران

بهترین طراح نرم افزار موبایل در تهران

طراحی نرم افزار موبایل یک مهارت در زمینه های مختلف است . پیاده سازی رابط کاربری مناسب ، پیاده سازی پنل مدیریت عالی ، برآوردن امنیت نرم افزار، سرعت  عالی ، اجرای بدون نقص در انواع تلفن های همراه و براوردن تمام نیازهای کارفرما و …. از  مسائلی هستند که باید مورد سنجش و بررسی قرار گیرند. لذا  نمیتوان به یک شخص خاص اشاره داشت. زیرا این حاصل تجربه و همکاری یک تیم که هرکدام در زمینه های مختلف همکاری و تخصص دارند می باشد. جهت آشنایی با تخصص ها و تجارب گروه برنامه نویسی صلایان کافیست با ما در تماس باشید.

بهترین طراح نرم افزار موبایل در تهران

قیمت نرم افزار اندروید در تهران

همانطور که در بالاتر بیان شده برای یک نرم افزار اندروید بدون در نظر گرفتن امکانات آن نمی توان قیمت مشخصی در نظر گرفت . اما اگر یک نرم افزار اندروید ساده به طوری که نیاز به ارتباط به سرور و تبادل اطلاعات نداشته باشد و فقط چندین صفحه با محتوای ثابت داشته باشد طراحی شده باشد می تواند قیمتی در حد 2 تا 4 میلیون تومان داشته باشد اما نرم افزار اندروید پیاده سازی شده با امکانات پیشرفته و اختصاصی که پویا و ارتباط با پنل مدیریت داشته و بصورت api کدنویسی شده باشد می تواند بین 6 تا 25 میلیون تومان نیز قیمت گذاری شود. جهت اطلاع از قیمت دقیق نرم افزار اندروید در تهران لطفا با شماره 09112276634 تماس حاصل نمائید.

قیمت نرم افزار اندروید در تهران

قیمت نرم افزار ios در تهران

همانطور که در بالاتر بیان شده برای یک نرم افزار ios (اپل | آیفون ) نیز بدون در نظر گرفتن امکانات آن نمی توان قیمت مشخصی در نظر گرفت . اما اگر یک نرم افزار ios ساده به طوری که نیاز به ارتباط به سرور و تبادل اطلاعات نداشته باشد و فقط چندین صفحه با محتوای ثابت داشته باشد طراحی شده باشد می تواند قیمتی در حد 2 تا 4 میلیون تومان داشته باشد اما نرم افزار ios پیاده سازی شده با امکانات پیشرفته و اختصاصی که پویا و ارتباط با پنل مدیریت داشته و بصورت api کدنویسی شده باشد می تواند بین 6 تا 25 میلیون تومان نیز قیمت گذاری شود. جهت اطلاع از قیمت دقیق نرم افزار در تهران لطفا با شماره 09112276634 تماس حاصل نمائید.

قیمت نرم افزار ios در تهران

آموزش نرم افزار موبایل در تهران

گروه برنامه نویسی صلایان مفتخر است دوره های آنلاین آموزش حرفه ای نرم افزار موبایل را با تضمین یادگیری و کسب پروژه برگزار نماید. آن دسته از عزیزانی که تمایل به یادگیری نرم افزار موبایل با استفاده از اپ ساز به صورت آنلاین را دارند می توانند به یکی از روش های ارتباطی با گروه برنامه نویسی صلایان تماس گرفته و نسبت به زمانبندی و قیمت مطلع گردند.

آموزش نرم افزار موبایل در تهران

آموزش طراحی نرم افزار موبایل در تهران

گروه برنامه نویسی صلایان مفتخر است دوره های آنلاین آموزش حرفه ای طراحی نرم افزار موبایل را نیز با تضمین یادگیری و کسب پروژه برگزار نماید. آن دسته از عزیزانی که تمایل به یادگیری برنامه نویسی نرم افزار موبایل به صورت آنلاین را دارند می توانند به یکی از روش های ارتباطی با گروه برنامه نویسی صلایان تماس گرفته و نسبت به زمانبندی و قیمت مطلع گردند. شایان ذکر است این دوره نیازمند آشنایی با java و  می باشد از این رو برای آموزش این دوره ها نیز می توانید با ما در تماس باشید.

آموزش طراحی نرم افزار موبایل در تهران

به این مطلب رای دهید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

Call Now Buttonبرقراری تماس مستقیم با ما