طراحی نرم افزار موبایل کرج (اندروید و IOS)

نرم افزار موبایل کرج

طراحی نرم افزار موبایل که همان طراحی اپ یا اپلیکیشن می باشد اشاره به نرم افزارهایی دارد که در سیستم عامل موبایل مانند اندروید و ios اجرا می شوند. طراحی نرم افزار موبایل حرفه ای به همراه پشتیبانی قوی ، همیشه از نیازهای عزیزانی یوده که قصد ورود به دنیای تجارت الکترونیک را دارند. بسیاری از اشخاص و شرکت ها برای فروش و یا معرفی حرفه و محصول خود به سراغ طراحی سایت و طراحی نرم افزار موبایل می روند. گروه برنامه نویسی صلایان مجری انجام طراحی نرم افزار موبایل در کرج و سایر شهرهای کشور عزیزمان می باشد.

 

سوالاتی درباره طراحی نرم افزار موبایل کرج

در ادامه به تشریح برخی از این سوالات پرداخته می شود:

 1. هزینه طراحی نرم افزار موبایل
 2. شرکت طراحی نرم افزار موبایل در کرج
 3. سایت بهتر است یا نرم افزار موبایل
 4. نرم افزار اندروید بهتر است یا ios
 5. طراحی نرم افزار موبایل فروشگاهی در کرج
 6. هزینه نرم افزار فروشگاهی در کرج
 7. بهترین طراح نرم افزار موبایل در کرج
 8. قیمت نرم افزار اندروید در کرج
 9. قیمت نرم افزار ios (اپل) در کرج
 10. آموزش نرم افزار اندروید در کرج
 11. آموزش طراحی نرم افزار موبایل کرج

 

هزینه طراحی نرم افزار موبایل در کرج

یکی از مهمترین مسائل در ذهن کارفرمایان عزیز ، هزینه طراحی نرم افزار موبایل می باشد. اینگونه نیست که بتوانیم بدون توجه به ماهیت یک نرم افزار موبایل در خصوص قیمت آن اظهار نظر کرد. اصولا تکنولوژی ها و امکانات مدنظر کارفرمایان ، مدت زمان انجام پروژه و قابلیت های خاص مورد نیاز کارفرما در هزینه نرم افزارهای موبایل تاثیرگذار هستند. برای مطلع شدن از هزینه طراحی نرم افزار در کرج کافیست با شماره 09112276634 تماس حاصل نمائید و با طرح موضوع نرم افزار مورد نیاز خود از قیمت آن مطلع گردید.

هزینه طراحی نرم افزار موبایل در کرج

شرکت طراحی نرم افزار موبایل کرج

در شهر کرجشرکت های بسیار خوبی در زمینه طراحی نرم افزار موبایل مشغول به فعالیت هستند که با توجه به سوابق و نمونه کارهای این شرکت ها میتوانید در خصوص سپردن کار طراحی نرم افزارهای موبایل به این شرکت ها تصمیم گیری نمائید. گروه برنامه نویسی صلایان نیز با تجربه ده ساله و نمونه کارهای فراوان از شرکت های مطرح طراحی نرم افزار موبایل در کرج به شمار می رود. برای آشنایی با نمونه کارها و مشاوره می توانید به صورت مستقیم یا از شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

شرکت طراحی نرم افزار موبایل در کرج

 

طراحی نرم افزار موبایل فروشگاهی در کرج

ضامن موفقیت و بازدهی یک نرم افزار موبایل ، طراحی اصولی و دقیق آن توسط متخصصین این حوزه است. از این رو داشتن دانش لازم برای طراحی نرم افزار موبایل و تولید اصولی آن نقطه سنجش مهارت و توانایی برنامه نویسان یک شرکت محسوب می شود. برای طراحی نرم افزار موبایل فروشگاهی در کرج با گروه برنامه نویسی صلایان با شماره 09112276634 تماس حاصل نمائید.

طراحی نرم افزار موبایل فروشگاهی در کرج

هزینه نرم افزار فروشگاهی در کرج

نرم افزار اندروید

نرم افزار ios

طراحی نرم افزار موبایل فروشگاهی در کرج بنا به درخواست کارفرمایان با امکانات مختلف قابل انجام است که بر روی هزینه های طراحی و سرعت تحویل پروژه موثر می باشد. برای مثال یک نرم افزار موبایل فروشگاهی ساده با کمترین امکانات ممکن است با قیمت حدود 5 میلیون تومان قابل پیاده سازی باشد و یک نرم افزار موبایل فروشگاهی خاص با قیمتی حدود 25 میلیون تومان پیاده سازی شود. لذا می بایست ابتدا با گروه برنامه نویسی صلایان در کرج با شماره 09112276634 تماس حاصل نمائید و پس از مطرح کردن ایده خود و امکانات مدنظر قیمت و هزینه طراحی نرم افزار فروشگاهی را دریافت نمایید.

هزینه نرم افزار فروشگاهی در کرج

بهترین طراح نرم افزار موبایل در کرج

طراحی نرم افزار موبایل یک مهارت در زمینه های مختلف است . پیاده سازی رابط کاربری مناسب ، پیاده سازی پنل مدیریت عالی ، برآوردن امنیت نرم افزار، سرعت  عالی ، اجرای بدون نقص در انواع تلفن های همراه و براوردن تمام نیازهای کارفرما و …. از  مسائلی هستند که باید مورد سنجش و بررسی قرار گیرند. لذا  نمیتوان به یک شخص خاص اشاره داشت. زیرا این حاصل تجربه و همکاری یک تیم که هرکدام در زمینه های مختلف همکاری و تخصص دارند می باشد. جهت آشنایی با تخصص ها و تجارب گروه برنامه نویسی صلایان کافیست با ما در تماس باشید.

بهترین طراح نرم افزار موبایل در کرج

قیمت نرم افزار اندروید در کرج

همانطور که در بالاتر بیان شده برای یک نرم افزار اندروید بدون در نظر گرفتن امکانات آن نمی توان قیمت مشخصی در نظر گرفت . اما اگر یک نرم افزار اندروید ساده به طوری که نیاز به ارتباط به سرور و تبادل اطلاعات نداشته باشد و فقط چندین صفحه با محتوای ثابت داشته باشد طراحی شده باشد می تواند قیمتی در حد 2 تا 4 میلیون تومان داشته باشد اما نرم افزار اندروید پیاده سازی شده با امکانات پیشرفته و اختصاصی که پویا و ارتباط با پنل مدیریت داشته و بصورت api کدنویسی شده باشد می تواند بین 6 تا 25 میلیون تومان نیز قیمت گذاری شود. جهت اطلاع از قیمت دقیق نرم افزار اندروید در کرج لطفا با شماره 09112276634 تماس حاصل نمائید.

 

قیمت نرم افزار ios در کرج

همانطور که در بالاتر بیان شده برای یک نرم افزار ios (اپل | آیفون ) نیز بدون در نظر گرفتن امکانات آن نمی توان قیمت مشخصی در نظر گرفت . اما اگر یک نرم افزار ios ساده به طوری که نیاز به ارتباط به سرور و تبادل اطلاعات نداشته باشد و فقط چندین صفحه با محتوای ثابت داشته باشد طراحی شده باشد می تواند قیمتی در حد 2 تا 4 میلیون تومان داشته باشد اما نرم افزار ios پیاده سازی شده با امکانات پیشرفته و اختصاصی که پویا و ارتباط با پنل مدیریت داشته و بصورت api کدنویسی شده باشد می تواند بین 6 تا 25 میلیون تومان نیز قیمت گذاری شود. جهت اطلاع از قیمت دقیق نرم افزار در کرج لطفا با شماره 09112276634 تماس حاصل نمائید.

قیمت نرم افزار ios در کرج

آموزش نرم افزار موبایل در کرج

گروه برنامه نویسی صلایان مفتخر است دوره های آنلاین آموزش حرفه ای نرم افزار موبایل را با تضمین یادگیری و کسب پروژه برگزار نماید. آن دسته از عزیزانی که تمایل به یادگیری نرم افزار موبایل با استفاده از اپ ساز به صورت آنلاین را دارند می توانند به یکی از روش های ارتباطی با گروه برنامه نویسی صلایان تماس گرفته و نسبت به زمانبندی و قیمت مطلع گردند.

آموزش نرم افزار موبایل در کرج

آموزش طراحی نرم افزار موبایل در کرج

گروه برنامه نویسی صلایان مفتخر است دوره های آنلاین آموزش حرفه ای طراحی نرم افزار موبایل را نیز با تضمین یادگیری و کسب پروژه برگزار نماید. آن دسته از عزیزانی که تمایل به یادگیری برنامه نویسی نرم افزار موبایل به صورت آنلاین را دارند می توانند به یکی از روش های ارتباطی با گروه برنامه نویسی صلایان تماس گرفته و نسبت به زمانبندی و قیمت مطلع گردند. شایان ذکر است این دوره نیازمند آشنایی با java و  می باشد از این رو برای آموزش این دوره ها نیز می توانید با ما در تماس باشید.

آموزش طراحی نرم افزار موبایل در کرج

به این مطلب رای دهید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

Call Now Buttonبرقراری تماس مستقیم با ما