برخی از مشتریان ما

بدون شک نمی توانیم تمامی مشتریان و کارفرمایان گرانقدر را در این صفحه به نمایش بگذاریم. لذا از شما کارفرمای محترم که در این صفحه نامی از شما برده نشده است عاجزانه عذرخواهیم.

نظام مهندسی ساختمان خراسان جنوبی

سالهاست که با افتخار در کنار نمایندگی های نظام مهندسی ساختمان خراسان جنوبی بوده و وظیفه زیبای طراحی و پیاده سازی سامانه هوشمند نظام مهندسی را برای شهرستان های مختلف این استان طراحی نموده و همواره در کنار آنها به پشتیبانی این محصول بزرگ مشغول هستیم. برای مشاهده این سامانه ها می توانید نظام مهندسی های قاین ، بشرویه ، سرایان، فردوس و … را در اینترنت جستجو نمایید.

نظام مهندسی ساختمان خراسان جنوبی
شرکت بارچلانی السید

شرکت ترانزیتی و بارچلانی السید

یکی از کارفرمایان بزرگ ما که در حوزه بین المللی فعالیت داشته و مرکز اصلی آنها در کشور چین بوده ، با اعتماد بر توانمندی های گروه برنامه نویسی صلایان، سامانه های سفارش گیری و انبارداری و حسابداری و رهگیری مرسولات را برعهده ما گماردند و پس از تحویل در فاز بعدی اپلیکشن های موبایل مشتریان این مجموعه نیز طراحی و بارگذاری شد.

فروشگاه بزرگ طلای سرخ

یکی از مطرح ترین فروشگاه های اینترنتی کشور در زمینه خرید و فروش زعفران و زرشک خشکبار ، فروشگاه طلای سرخ است. در این فروشگاه علاوه بر امکانات معمول یک فروشگاه اینترنتی ، امکان بورس زعفران و غرفه داری زعفران و خشکبار نیز تعبیه شده است که پس از تست نهایی در فاز بعدی آماده رونمایی می باشد. فروشگاه طلای سرخ را در اینترنت جستجو نمایید.

شرکت بزرگ سینوس

اولین استارت آپ و شرکت فعال در حوزه نگهداری و تعمیرات تجهیزات کارخانجات به کمک هوش مصنوعی و دوقلوی دیجیتال، سینوس نام دارد. گروه برنامه نویسی صلایان به عنوان توسعه دهنده پلتفرم بزرگ و جذاب سینوس، بخش کوچکی از این اکوسیستم را در دست گرفته و با تلفیق تکنولوژی های روز دنیا، یک ابرمحصول را روانه بازارهای داخلی و خارجی نموده است.

گروه صنعتی طاهران صنعت کوشا

گروه صنعتی طاهران صنعت کوشا (sanaco) در قالب شرکت خصوصی یکی از بزرگترین وارد کنندگان و تامین کنندگان انواع تجهیزات صنعتی می باشد. گروه برنامه نویسی صلایان افتخار طراحی سایت و همچنین سئو این مجموعه را برعهده گرفته و همچنین با پشتیبانی های مداوم ، نیروی محرکه در کسب رتبه و فروش این گروه بزرگ را به چرخه حیات آن تزریق نموده است. برای مشاهده و بررسی امکانات و رتبه این سایت می توانید هرکدام از محصولات و یا نام این شرکت را جستجو نمایید.

طاهران صنعت کوشا

نیاز به نمونه کارهای بیشتر دارید؟

ما در حوزه های مختلف هوش مصنوعی، بلاک چین، واقعیت مجازی و هرآنچه در حول و محور برنامه نویسی قرار دارد، سابقه فعالیت و نمونه کار داریم. کافیست برای مشاهده با ما تماس بگیرید.

Call Now Buttonبرقراری تماس مستقیم با ما