خدمات ما

برای ماندن در بازی بی نهایت، بدون شک باید همیشه بیاموزیم تا از تکنولوژی و زمان باز نمانیم. ما در صلایان به همه آنچه که تکنولوژی نامیده میشود در حوزه کاری خودمان، مسلط هستیم.

طراحی سامانه های تحت وب

با بهره گیری از مدرن ترین و سریع ترین ابزارها ، زبان های برنامه نویسی، فریمورگ ها سامانه های مختلف تحت وب را طراحی و تحویل کارفرمایان محترم میدهیم.

برنامه نویسی و استقرار توکن

با تجربه چند ساله در حوزه بلاک چین و طراحی انواع مختلف توکن و صرافی های دیجیتالی، همواره ما آماده پذیرش و راه اندازی انواع قراردادهای هوشمند و توکن و صرافی هستیم.

توسعه نرم افزاری های رایانه

نرم افزارهای مبتنی بر سیستم عامل های مخصوص رایانه های شخصی مانند ویندوز و مک و لینوکس را حتی به صورت چند سکویی در سریع ترین زمان ممکن طراحی و تحویل می دهیم.

پژوهش های امنیتی در شبکه

به طور ویژه ما در حوزه انواع شبکه های کامپیوتری در حال پژوهش بوده و در این راه چندین مقاله بین المللی نیز منتشر کرده ایم. ما همواره در این مسیر میزبان همکاری های شما هستیم.

پیاده سازی اپلیکیشن های موبایل

انواع اپلیکیشن های موبایل برای اندروید و مک او اس را با بهره گیری از بروزترین تکنولوژی های عصر حاضر را با هرنوع امکانات مدنظر کارفرمای محترم اجرا میکنیم.

سامانه های مبتنی بر هوش مصنوعی

انواع متدهای یادگیری ماشین و سایر حوزه های هوش مصنوعی را به صورت اکادمیک و تجاری به کار بسته ایم تا هوشمندترین محصولات را روانه بازار کرده و اتوماتیک سازی نماییم.

درباره تکنولوژی خاصی سوال دارید؟

احساس راحتی کنید و هر آنچه از ذهن شما می گذرد را با ما درمیان بگذارید. فارغ از شروع هر گونه همکاری، مشاوره گرفتن در مسیرهای مختلف حوزه فعالیت ما را یکبار امتحان نمایید.

Call Now Buttonبرقراری تماس مستقیم با ما