آموزش طراحی سایت

آموزش طراحی سایت

هر کسب و کاری باید یک وب سایت داشته باشد تا بتواند خدمات خود را به آسانی در دسترس مردم قرار دهد. طراحی سایت از لازمه های اصلی حضور رقابتی در بازار های اینترنتی می‌باشد. افرادی که علاقمند هستند تا کار طراحی سایت را خودشان پیشه بگیرند، می‌توانند آموزش طراحی سایت ببینند و با ویژگی های روش های مختلف آشنا شوند. هر کسب و کاری باید یک وب سایت داشته باشد تا بتواند خدمات خود را به آسانی در دسترس مردم قرار دهد. طراحی سایت از لازمه های اصلی حضور رقابتی در بازار های اینترنتی می‌باشد. افرادی که علاقمند هستند تا کار طراحی سایت را خودشان پیشه بگیرند، می‌توانند آموزش طراحی سایت ببینند و با ویژگی های روش های مختلف آشنا شوند.

اقدامات آموزشی اولیه طراحی سایت

در ابتدا هر شخص باید کاملا این قضیه را درک کند که مخاطب به چه سایتی نیاز دارد. اگر شما متوجه منظورات کارفرما شوید، در کوتاه ترین زمان سایت را طراحی خواهید کرد. بهتر است افرادی که به این کار می‌پردازند، تا حدودی آموزش فتوشاپ دیده تا بتوانند دیزاین سایت را جذاب و کاربردی طراحی کنند. ناگفته نماند ابتدا باید حتما بدانید که شخص، چه نوع سایتی لازم دارد. در ادامه به انواع سایت ها اشاره خواهیم داشت تا آشنایی نسبی با آن ها پیدا کنید.

انواع وب سایت

وب سایت شرکتی: سایت های شرکتی معمولا ماهیت معرفی محصول یا خدمات دارندو سایت های شرکتی قابلیت انتشار مقالات و اخبارهای مربوط به مجموعه را دارند.

وب سایت فروشگاهی: سایت های فروشگاهی همانطور که از نامش پیداست، برای فروش محصولات طراحی می‌شوند. تمامی سایت های فروشگاهی باید حتما دارای درگاه پرداخت آنلاین باشند.

وب سایت تخصصی: این سایت ها اغلب برای هدف خاصی در مسیر ارائه خدمات کسب و کارها، طراحی می‌شوند.

آموزش طراحی سایت

اولین نکته آموزشی این است که باید قبل از طراحی سایت، مخاطبین آینده را تا حدودی بشناسید. به این معنی که ظاهر سایت و امکانات ارائه شده باید با نیاز کاربران متناسب باشد. حتما از کارفرمای خود اطلاع کسب کنید که چه امکاناتی برای رفع نیاز کاربر و افزایش بازدیدکنندگان مورد احتیاج است. شاید برای شما هم پیش آمده باشد با ورود به یک سایت، با کندی سرعت لود سایت یا سایز نامتناسب صفحه مواجه شده باشید. در این صورت شما حتما سریعا از سایت خارج می‌شوید، بنابراین حتما باید به ریسپانسیو آن توجه نمایید.

به این مطلب رای دهید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

Call Now Buttonبرقراری تماس مستقیم با ما