طراحی سایت

طراحی سایت در کرج

طراحی سایت در کرج

سایت فروشگاهی و شرکتی در کرج

طراحی سایت های حرفه ای و اصولی به همراه پشتیبانی قوی ، همیشه از نیازها و دغدغه های عزیزانی یوده که قصد ورود به دنیای تجارت الکترونیک را دارند. بسیاری از اشخاص و شرکت ها با سپردن طراحی سایت به افراد با دانش ناکافی ، نتیجه رضایت بخش و یا رتبه خوب در موتورهای جستجو کسب نمیکنند و پس از مدتی بدنبال سپردن کار به دست افراد متخصص در این زمینه می گردند که هزینه و زمان آنها را دو چندان می کند. گروه برنامه نویسی صلایان مجری انجام طراحی سایت در کرج و سایر شهرهای کشور عزیزمان می باشد.

سوالاتی درباره طراحی سایت در کرج

اما رعایت چه نکاتی در طراحی سایت اصولی است ؟ چه سوالاتی برای یک کارفرمای طراحی سایت ممکن است بوجود بیاید؟ هزینه طراحی سایت چقدر است ؟ یادگیری طراحی سایت امکانپذیر است ؟ شرکت های طراحی سایت کرج ؟ سایت بهتر است یا پیج اینستاگرام؟ سایت وردپرسی بهتر خوب است یا نه؟ رتبه سایت در گوگل چقدر است ؟ روش افزایش رتبه سایت چیست ؟ هزینه راه اندازی سایت فروشگاهی چقدر است ؟ بهترین طراح سایت در کرج کیست؟ طراحی حرفه ای سایت در کرج ؟ آموزش طراحی سایت در کرج انجام می شود؟ طراحی سایت وردپرس در کرج انجام می شود؟ قیمت طراحی سایت در کرج چقدر است؟

در ادامه به تشریح هرکدام از این سوالات پرداخته می شود:

 1. هزینه طراحی سایت کرج
 2. شرکت های طراحی سایت کرج
 3. سایت بهتر است یا اینستاگرام
 4. سایت وردپرس بهتر است یا لاراول
 5. افزایش رتبه سایت در گوگل
 6. هزینه سایت فروشگاهی در کرج
 7. بهترین طراح سایت در کرج
 8. قیمت سایت وردپرس در کرج
 9. قیمت سایت لاراول در کرج
 10. آموزش وردپرس در کرج
 11. آموزش لاراول کرج

 

هزینه طراحی سایت کرج

یکی از مهمترین مسائل در ذهن کارفرمایان عزیز هزینه طراحی سایت می باشد. اینگونه نیست که بتوانیم بدون توجه به ماهیت سایت در خصوص قیمت آن اظهار نظر کرد. اصولا مواردی مانند زبان و تکنولوژی بکارگرفته شده برای طراحی سایت ، امکانات مدنظر کارفرمایان ، مدت زمان انجام پروژه و قابلیت های خاص مورد نیاز کارفرما در هزینه سایت تاثیرگذار هستند. برای مطلع شدن از هزینه طراحی سایت در کرج کافیست با شماره 09112276634 تماس حاصل نمائید و با طرح موضوع سایت خود از قیمت آن مطلع گردید.

هزینه طراحی سایت کرج

شرکت های طراحی سایت کرج

در شهر کرج شرکت های بسیار خوبی در زمینه طراحی سایت مشغول به فعالیت هستند که با توجه به سوابق و نمونه کارهای این شرکت ها میتوانید درخصوص سپردن کار طراحی سایت به این شرکت ها تصمیم گیری نمائید. گروه برنامه نویسی صلایان نیز با تجربه ده ساله و نمونه کارهای فراوان از شرکت های مطرح طراحی سایت در کرج به شمار می رود. برای آشنایی با نمونه کارها و مشاوره می توانید به صورت مستقیم یا از شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

شرکت های طراحی سایت در کرج

سایت بهتر است یا اینستاگرام

سوالی که خیلی این روزها بر سر زبانها و در اذهان نقش بسته است این بوده که آیا سایت بهتر است یا پیج اینستا ؟ اگر بخواهیم در یک جمله کوتاه اولین حواب را در پاسخ به این سوال ارائه دهیم باید بگوییم این دو اصلا نقطه های مقابل نیستند که مورد مقایسه و انتخاب قرار گیرند بلکه مکمل یکدیگر هستند. برای داشتن امکاناتی مانند خرید آنلاین ، ظاهر شدن در موتورهای جستجوگر ، پروفایل کاربری و امکان سفارش گیری و رهگیری مرسوله فقط می توان از سایت استفاده کرد و برای یافتن مشتریان در فضای مجازی و دیده شدن بیشتر در این فضاها می توان سراغ اینستاگرام رفت و سپس مشتریان را به سایت هدایت نمود. پس میتوان گفت داشتن هر دوی این موارد ضروریت دارند و کاملا مکمل هم و تکمیل کننده ابزارهای مورد نیاز شما هستند.

نگاهی هم به این مطلب بندازید:   طراحی سایت گچساران

سایت بهتر است یا اینستاگرام

سایت وردپرس بهتر است یا لاراول

با ظهور تکنولوژی های جدید برای طراحی سایت مانند cms ها از جمله وردپرس و همچنین فریمورک های طراحی وب مانند لاراول بسیاری از کارفرمایان یا اشخاص مایل به طراحی سایت که این کلمات را از دیگران شنیده اند ، پرسشی با عنوان سایت وردپرس بهتر است یا لاراول در ذهن شان نقش می بندد. در پاسخ به این سوال باید گفت سایت های وردپرس با توجه به پشتیبانی و آپدیت ها از لحاظ استفاده عموم و بدون نیاز به علم برنامه نویسی برای پیاده سازی سایت هایی با قالب ها و امکانات از پیش تعیین شده مانند سایت فروشگاهی مناسب می باشد. اما چنانچه قصد پیاده سازی یک سایت با امکانات خاص و بطور مثال یک سامانه تحت وب داشته باشید بایستی سراغ فریمورک هایی مانند لاراول بروید. البته در وردپرس نیز با افزونه نویسی می توان برخی هدف ها را پیاده کرد ولی ماهیت وردپرس برای این منظور نیست. شایان ذکر است کار با لاراول نیاز به برنامه نویس حرفه ای php دارد. برای طراحی سایت لاراول در کرج می توانید با ما در تماس باشید.

سایت وردپرس بهتر است یا لاراول

افزایش رتبه سایت در گوگل

ضامن موفقیت و بازدهی یک سایت کسب رتبه خوب در موتورهای جستجو مانند گوگل می باشد. از این رو داشتن دانش لازم برای طراحی سایت و تولید محتوا اصل اساسی و اولیه در پیاده سازی یک سایت است. اگر شما از طریق موتورهای جستجو وارد سایت ما شده و در حال مطالعه این مطلب هستید این نشان از رتبه خوب سایت ما در موضوع مرتبط دارد. برای افزایش رتبه سایت خود در گوگل در کرج می توانید با گروه برنامه نویسی صلایان با شماره 09112276634 تماس حاصل نمائید.

افزایش رتبه سایت در گوگل

هزینه سایت فروشگاهی در کرج

طراحی سایت فروشگاهی در کرج بنا به درخواست کارفرمایان عزیز در روش های مختلف مانند وردپرس و لاراول قابل انجام است که بر روی هزینه های طراحی و سرعت تحویل پروژه موثر می باشد. برای مثال یک سایت فروشگاهی ساده با وردپرس ممکن است با قیمت حدود 3 میلیون تومان قابل پیاده سازی باشد و یک سایت فروشگاهی خاص با لاراول قیمتی حدود 20 میلیون تومان داشته باشد. لذا می بایست ابتدا با گروه برنامه نویسی صلایان در کرج با شماره 09112276634 تماس حاصل نمائید و پس از مطرح کردن ایده خود و امکانات مدنظر قیمت و هزینه طراحی سایت فروشگاهی را دریافت نمایید.

نگاهی هم به این مطلب بندازید:   طراحی سایت گناباد

هزینه طراحی سایت فروشگاهی در کرج

بهترین طراح سایت در کرج

طراحی سایت یک مهارت در زمینه های مختلف است . پیاده سازی رابط کاربری مناسب ، پیاده سازی پنل مدیریت عالی ، برآوردن امنیت سایت ، سرعت و رتبه عالی ، اجرای بدون نقص و براوردن تمام نیازهای کارفرما و …. از  مسائلی هستند که باید مورد سنجش و بررسی قرار گیرند. لذا  نمیتوان به یک شخص خاص اشاره داشت. زیرا این حاصل تجربه و همکاری یک تیم که هرکدام در زمینه های مختلف همکاری و تخصص دارند می باشد. جهت آشنایی با تخصص ها و تجارب گروه برنامه نویسی صلایان کافیست با ما در تماس باشید.

بهترین طراح سایت در کرج

قیمت سایت وردپرس در کرج

همانطور که در بالاتر بیان شده برای یک سایت بدون در نظر گرفتن امکانات آن نمی توان قیمت مشخصی در نظر گرفت . اما اگر سایتی با وردپرس و توسط یک شخص که فقط تسلط به وردپرس دارد طراحی شده باشد می تواند قیمتی در حد 2 تا 4 میلیون تومان داشته باشد اما سایت پیاده ساری شده با وردپرس توسط یک شخص برنامه نویس که قالب اختصاصی پیاده سازی کرده و همچنین برای برخی از نیازهای سایت افزونه ای را کدنویسی کرده باشد می تواند بین 6 تا 15 میلیون تومان نیز قیمت گذاری شود. جهت اطلاع از قیمت دقیق سایت وردپرس در کرج لطفا با شماره 09112276634 تماس حاصل نمائید.

هزینه طراحی سایت با وردپرس در کرج

قیمت سایت لاراول در کرج

سایت های پیاده سازی شده با لاراول با برنامه نویسی حرفه ای php از صفر شروع و پیاده سازی می شود. مدت زمان برنامه نویسی این سایت ها بیشتر از وردپرس یوده و نیازمند مهارت و زمان بسیار بیشتری است و همچنین دست برنامه نویسی برای افزودن هرگونه امکانات بازتر است. لذا اگر سایتی با لاراول پیاده سازی شده باشد می تواند قیمتی بین 6 تا 20 میلیون تومان بطور میانگین داشته باشد. این قیمت براساس نیازها و گسترگی کار میتواند افزایش یابد. جهت اطلاع از قیمت دقیق سایت لاراول در کرج لطفا با شماره 09112276634 تماس حاصل نمائید.

قیمت سایت لاراول در کرج

آموزش وردپرس در کرج

گروه برنامه نویسی صلایان مفتخر است دوره های آنلاین آموزش حرفه ای وردپرس را با تضمین یادگیری و کسب پروژه برگزار نماید. آن دسته از عزیزانی که تمایل به یادگیری وردپرس به صورت آنلاین را دارند می توانند به یکی از روش های ارتباطی با گروه برنامه نویسی صلایان تماس گرفته و نسبت به زمانبندی و قیمت مطلع گردند.

آموزش وردپرس در کرج

آموزش لاراول در کرج

گروه برنامه نویسی صلایان مفتخر است دوره های آنلاین آموزش حرفه ای لاراول را نیز با تضمین یادگیری و کسب پروژه برگزار نماید. آن دسته از عزیزانی که تمایل به یادگیری برنامه نویسی لاراول به صورت آنلاین را دارند می توانند به یکی از روش های ارتباطی با گروه برنامه نویسی صلایان تماس گرفته و نسبت به زمانبندی و قیمت مطلع گردند. شایان ذکر است این دوره نیازمند آشنایی با php و در برخی موضوعات جاوا اسکریپ می باشد از این رو برای آموزش این دوره ها نیز می توانید با ما در تماس باشید.

آموزش لاراول در کرج

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *