استفاده از لاراول برای بک اند فلاتر ( ساخت اپلیکیشن موبایل )

لاراول api فلاتر

با توجه به رشد محبوبیت فلاتر در بین برنامه نویسان برای ساخت اپلیکیشن های موبایل و نیاز به داشتن یک سرور و بک اند برای اپلیکیشن های فروشگاهی یا هر نوع دیگر از اپلیکیشن ها، نیاز به دانستن و آموزش روش های استفاده از تکنولوژی هایی مانند لاراول برای بک اند آن، بیش از پیش حس میشود.

دانلود دوره آموزش لاراول (9) و فلاتر (3) برای ساخت نرم افزار موبایل

لاراول یکی از فریمورک های بسیار محبوب در بین برنامه نویسان برای طراحی بک اند انواع اپلیکشین ها و سامانه ها و اپ های تحت وب استفاده می شود. از آنجایی که لاراول امکانات لازم برای ساخت یک API از احراز هویت گرفته تا روتینگ را در اختیار ما قرار میدهد، فریمورک مناسبی برای کسانی که فلاتر نیز کار میکنند، شناخته می شود.

ما در یک دوره آموزشی کامل با نام آموزش لاراول (9) و فلاتر (3) برای ساخت نرم افزار موبایلاز صفر تا صد روش آماده سازی api در لاراول و همچنین اتصال و نمایش اطلاعات آن در فلاتر را کامل تشریح کرده ایم. پس همین حالا می توانید روی آن کلیک کرده تهیه نمائید.

استفاده از لاراول برای بک اند فلاتر

در این دوره ابتدا توسط لاراول تمام مدلها، کنترلرها ، ریسورسها ، روت ها ، و میان افزارهای امنیتی برای امنیت درخواست ها کامل تشریح شده و بیان می شوند و سپس بکار گرفته می شود. سپس با درخواست ها و پاسخ ها به صورت کامل و تک به تک توسط نرم افزار post man بررسی می شود. خطاهای لازم کنترل و ایجاد می شود و همچنین محدودیت ها و خلاصه سازی اطلاعاتی که توسط api واکشی می شود انجام می شود.

سپس در محیط فلاتر صفحات لازم برای لاگین ، ثبت نام ، نمایش اطلاعات ، صفحه پروفایل کاربری، ویرایش اطلاعات ، ایجاد اطلاعات و چینش هایی مانند ListView و … استفاده می شود تا در نهایت یک اپلیکیشن کامل بر پایه فلاتر و با اتصال به لاراول داشته باشیم و همچنین به تمام چالش هایی که در این مسیر با آن مواجه خواهیم بود اشاره شده و روش های حل همه آنها نیز بیان خواهد شد.

5/5 - (1 امتیاز)

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *

Call Now Buttonبرقراری تماس مستقیم با ما