برنامه نویسی توکن در مشهد

برنامه نویسی توکن مشهد

برنامه نویسی توکن شاید از مفاهیم نسبتا جدیدی باشد که با ورود تکنولوژی های نویی مانند رمز ارزها و ارزهای دیجیتالی نظیر توکن مورد استفاده قرار می گیرد. به هر واحد ارزی در شبکه بلاک چین، توکن می گویند. اما با توجه به ویژگی هایی که رمز ارزها دارند نمی توان توکن را یک رمز ارز به حساب آورد. توکن در واقع همانند سهام شرکت ها یا پروژه هایی است که سازندگان آن ها در بستر بلاک چین و به شیوه ی رمز نگاری شده تولید می کنند. بنابراین توکن در حقیقت یک دارایی تایید شده ای است که مانند حواله یا ارز می باشد. نگاهی به مقاله ی سایت ارز دیجیتال می تواند مفید باشد. برنامه نویسی توکن در مشهد توسط گروه برنامه نویسی صلایان صورت می پذیرد که بر بستر شبکه اتریوم ، ترون و … قابل انجام است.

 

ساخت توکن :

توکن از طریق کدهای برنامه نویسی و قراردادهای هوشمند و ابزار های خاص بر روی هر شبکه بلاک چین به وجود می آید زیرا توکن ها هیچ بلاک چین مستقلی ندارند. بنابراین توکن ها توسط افرادی که توانایی برنامه نویسی دارن ساخته می شوند. همچنین شایان ذکر است که توکن های ساخته شده توسط برنامه نویسی توکن معمولا برای فقط برای پروژه های خاصی که طراحی شده اند کاربرد دارند. البته در بسیاری از مواقع این مفهوم با کوین اشتباه گرفته می شود. برای آشنایی با کوین ها می توانید از مقاله ی طراحی کوین استفاده کنید.

کسانی که سازنده توکن هستند علاوه بر هزینه ی ایجاد توکن در بلاک چین باید هزینه ای هم برای انجام معاملات در بلاک چین پرداخت کنند. هرچند متاسفانه باید گفت که بلاک چین ها بستر مناسبی برای افراد شیاد و حقه باز ایجاد کرده است تا با ایجاد توکن های بدون کاربرد و بی ارزش و مبادله ی آن ها با پول واقعی به سود زیادی دست پیدا کنند. بنابراین بسیار حائز اهمیت است تا با گروهی همکاری کنید که قابل اعتماد باشند.

تیم برنامه نویسی صلایان در مشهد گروهی کاملا حرفه ای و معتمد هستند که می تواند کلیه خدمات مربوط به توکن و ارزهای دیجیتال اعم از برنامه نویسی توکن را با خیالی آسوده دریافت نمایید.

ساخت توکن در مشهد

از دیگر مزایای استفاده از توکن ها می توان به صرفه جویی در وقت و هزینه اشاره نمود. چراکه برنامه نویسی توکن به گونه ای است که می توان آن را روی سایر پلتفورم های موجود نیز پیاده کرد. بلاک چین اتریوم از مشهورترین پلتفورم هایی است که توکن ها روی آن پیاده سازی می شوند. به طوریکه بیشتر از 80 درصد از توکن های ساخته شده روی این پلتفورم پیاده سازی می شوند. این ویژگی عالی در مورد توکن ها باعث می شود تا تعداد زیادی ازپروژه ها ابتدا برای صرفه جویی در زمان و جذب سرمایه لازم اقدام به برنامه نویسی توکن و پیاده سازی ان بر روی یک بلاک چین کنند و سپس در زمان مناسب و به راحتی ان را به پلتفورم دلخواه خود منتقل نمایند. نگاهی به مطلب طراحی توکن مفید خواهد بود.

انواع توکن :

در دنیای ارزهای دیجیتال توکن های تولید شده هر کدام کاربرد خاصی دارند و برای یک پروژه خاص مورد استفاده قرار می گیرند. برای درک ساده ی موضوع می توان توکن ها را در قالب بلیط سینما در نظر گرفت که برای فیلم خاص در سانس مشخصی مورد استفاده قرار می گیرند. شما نمی توانید از این بلیط در مکان و یا زمان دیگری استفاده کنید. توکن ها انواع مختلفی از هم دارند که شامل موارد زیر می باشد:

1- امنیتی

2- حاکمیتی

3- اوراق بهادار

4- کاربردی

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه دنیای رمز ارزها به مقاله ی طراحی صرافی مشهد مراجعه شود.

 

5/5 - (1 امتیاز)

4 thoughts on “برنامه نویسی توکن در مشهد

  1. سلام. ساخت توکن برای بلاک چین Tron هم انجام میدید یا فقط بر روی اتریوم انجام میشه؟ و دوم اینکه ساخت ارز دیحیتال چقدر زمان و هزینه نیاز دارد؟ لیست کردن توکن های Tron در صرافی ها رو نیز انجام میدهید؟

    1. با سلام. بله برنامه نویسی و ساخت توکن بر روی هر بستر بلاک چین که مدنظر شما باشد انجام می شود. زمان و هزینه ساخت توکن در مشهد بر اساس نیازمندی ها و شبکه بلاک چین انتخابی متفاوت است که پس از بررسی قابل ذکر است.

  2. سلام. برای ساخت توکن آیا باید کیف پوا اختصاصی هم برنامه نویسی بشه ؟ یکم در این خصوص میشه توضیح بدید؟

    1. سلام. با توجه به ماهیت توکن ، نیاز است که قرارداد هوشمند شما بر روی یک بلاک چین مانند اترویم یا ترون و …. بارگذاری شود. لذا از کیف پول همان بلاکچین می توانید برای نگه داری توکن ها استفاده کنید یا در صورت نیاز کیف پول اختصاصی خود را طراحی کنید که توسط گروه برنامه نویسی صلایان قابل انجام است.

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *

Call Now Buttonبرقراری تماس مستقیم با ما