برنامه نویسی صرافی مشهد

برنامه نویسی صرافی مشهد

گروه برنامه نویسی صرافی در مشهد توسط گروه برنامه نویسی صلایان با داشتن گروه حرفه ای و مشاورهای با تجربه انجام می شود که می تواند همراه مناسبی برای شما در همگام شدن با تکنولوژی روز در زمینه کسب و کار باشد. ورود تکنولوژی در همه ی عرصه ها زندگی و به تبع آن کسب و کارها را تحت تاثیر قرار داده است. یک وب سایت صرافی که حرفه ای و کارامد باشد می تواند نیاز مشتری های شما سریع تر و آسان تر شناسایی و مرتفع نماید. همچنین وب سایت صرافی از رسمیت بسیار بالاتری برخوردا است و پهنه ی گسترده تری از افراد را نیز شامل می شود. همین امر موجب پیشرفت کسب و کار شما در بین رقبا نیز خواهد بود.

ساخت صرافی مشهد

گروه صلایان در مشهد علاوه بر برنامه نویسی صرافی خدماتی همچون برنامه نویسی توکن (به مقاله ای با عنوان برنامه نویسی توکن مشهد نگاهی بیاندازید.) ساخت اپلیکیشین ها (مطالعه مقاله ی طراحی اپلیکیشن مشهد می تواند مفید باشد.) و سایر خدمات دیجیتالی را نیز ارائه می دهد. بنابراین قبل از دریافت هر نوع خدماتی از این گروه به مشاوره و دریافت راهنمایی های لازم اقدام نمایید.

تقسیم بندی پروژه های صرافی:

برای آشنایی بیشتر با برنامه نویسی صرافی ابتدا باید به تقسیم بندی پروژه ای صرافی بپردازیم. این پروژه ها به دو بخش با نام های موتور تطبیق و پلتفورم صرافی تقسیم می شوند. شاید صرافی هایی که در ابتدای راه هستند خیلی به بخش موتور تطبیق توجه نکنند اما باید در نظر گرفت که موفقیت صرافی های بزرگ در گرو نگاه مناسب و رعایت معماری نرم افزاری درست به وقوع می پیوندد. بنابراین برای شروع برنامه نویسی صرافی باید دیدگاه درستی از مجموع کار داشت.

* موتور تطبیق :

این بخش در برنامه نویسی صرافی به قلب تپنده ی صرافی معروف است. این بخش بر اساس نوعی الگوریتم سفارشات را به دو گروه خریداران و فروشندگان تقسیم بندی می نماید. نکته ی حائز اهمیت در این قسمت این است که برنامه ی نوشته شده باید بر اساس زبان های مولتی ترید نوشته شود. این موضوع در صرافی های بزرگ تاثیر زیادی را همراه دارد. زبان هایی که مولتی ترید هستند GO و RUN می باشند. این قسمت از طریق تکنولوژی های پیشرفته ای با بخش پلتفورم صرافی ارتباط برقرار می گیرد و سفارشات را دریافت و پردازش می نماید. به این قسمت میکرو سرور هم گفته می شود.

* پلتفورم صرافی :

در برنامه نویسی صرافی به بخش هایی که مشتری امکان استفاده از خدمات صرافی را خواهد داشت پلتفورم صرافی می گویند. هنگام برنامه نویسی برای صرافی باید به این نکته توجه خاص کرد که زبان برنامه نویسی پلتفورم باید جدا از موتور تطبیق و کاملا به روز باشد. همچنین با استفاده از فریم ورک های قوی مانند جنگو می تواند بر کارامدی برنامه نویسی صرافی اضافه کند.

مهم ترین آیتم هایی که توسط این بخش کنترل می شوند شامل موارد زیر می باشد:

1- عضویت

2- ارسال و تائید شدن مدارک

3- ایجاد کردن کیف پول

4- واریز کردن وجوه از درگاه های آنلاین

5- مشاهده کردن موجودی کیف پول در ارزهای مختلف

6- ارتباط گرفتن با پشتیبانی

7- قابلیت مشاهده ی پیشینه ی سفارشات و معاملات

در صورتی که به ارزهای دیجیتال همچون توکن علاقه مند هستید به مطلبی با عنوان ساخت توکن مشهد مراجعه کنید.

 

 

5/5 - (1 امتیاز)

2 thoughts on “برنامه نویسی صرافی مشهد

  1. سلام. ببخشید هزینه طراحی و ساخت صرافی آنلاین چقدر است و چقدر سرمایه لازم دارد؟ آیا برای برنامه نویسی و ایجاد صرافی ارز دیجیتال نیاز به اخذ مجوز از نهاد خاصی می باشد؟

    1. با سلام هزینه ساخت صرافی ارز دیجیتال بسته به اینکه چه امکاناتی مدنظر دارید متفاوت هست که میتوانید از طریق تماس تلفنی با ما و کسب مشاوره ، از قیمت ها نیز مطلع شوید. شایان ذکر است ایجاد صرافی ارز دیجیتال در حال حاضر و در تاریخی که این دیدگاه تایید می شود نیازمند مجور خاصی نمی باشد.

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *

Call Now Buttonبرقراری تماس مستقیم با ما