دانلود قالب آماده لاراول ( Laravel ) ویو جی اس (Vue js) با آموزش استفاده

قالب آماده لاراول

داشتن و بهره گیری از یک قالب زیبا همراه با امکانات لازم، برای شروع هر پروژه لاراول شما امری ضروری و پیش نیاز هست و از این رو وقت و هزینه زیادی را از برنامه نویسان هنگام استارت زدن یک سفارش یا وب اپلیکیشن به خود اختصاص می دهد. اما اگر با قالب پیش ساخته ای که همراه با لاراول و ویو جی اس ارائه می شود، شروع کنید، بدون شک بخش اعظمی از سردرگمی ها و کندی پروژه شما برطرف خواهد شد.

این قالب بر روی laravel برای بک اند و همچنین از Vue js برای فرانت اند پیاده سازی شده و رابط بین آنها نیز inertia js می باشد که از سیستم روتینگ خود لاراول بهره می برد.

پیاده سازی احراز هویت قالب توسط jetstream لاراول صورت گرفته و برای طراحی قالب نیز از Tailwind استفاده شده است.

برای دانلود این قالب روی لینک زیر کلیک نمائید:

قالب آماده برای لاراول و ویو (vue js) با اینرشا و tailwind – بهمراه آموزش ویدئویی

 

 

لاراول چیست؟

Laravel  یک چارچوب ساخت وب اپلیکیشن با نحو رسا و زیبا است که بر پایه زبان PHP پیاده سازی شده است و به توسعه دهندگان وب اجازه می هد بدون طرح ریزی مبنای پروژه خود، وب اپلیکیشن های هوشمند و ایمن طراحی کنند.

ویو جی اس چیست؟

Vue یک فریمورک جاوا اسکریپت برای ساخت رابط کاربری است. این برنامه بر روی HTML، CSS و جاوا اسکریپت استاندارد ساخته شده است و یک مدل برنامه نویسی مبتنی بر مؤلفه ارائه می دهد که به شما کمک می کند رابط های کاربری را به طور مؤثر توسعه دهید، خواه ساده یا پیچیده باشد.

اینرشا جی اس چیست؟

اینرشا به ما امکان می‌دهد تا برنامه‌های تک صفحه‌ای و کاملاً رندر شده در سمت مشتری، بدون پیچیدگی زیادی که با SPAهای مدرن همراه است ایجاد کنیم. اینرشا این کار را با استفاده از چارچوب های سمت سرور موجود انجام می دهد.

شایان ذکر است inertia js هیچ مسیریابی سمت کلاینت ندارد و به API نیز نیاز ندارد و به توسعه دهنده اجازه میدهد به سادگی کنترل‌کننده‌ها و نمایش‌های صفحه را مانند روال قبل خود بسازد.

تیلویند چیست ؟

Tailwind CSS تنها فریم ورکی است که در تیم های بزرگ مقیاس پذیر طرفدار زیادی دارد. چرا که  سفارشی کردن آن آسان است، با هر طرحی سازگار است، و اندازه ساخت آن کوچک است.

5/5 - (1 امتیاز)

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *

Call Now Buttonبرقراری تماس مستقیم با ما