ساخت بلاک چین و کوین

ساخت بلاک چین

اگر بدنبال داشتن یک کوین اختصاصی باشیم چاره ای به جز ساخت بلاک چین و سپس کوین نخواهیم داشت. مساله ای که وجود دارد این است که بین کوین و توکن تفاوت هایی وجود دارد که نیازمند به درک و سپس حرکت به سمت ساخت ارز دیجیتال کردن می باشد.

کوین و توکن از جمله اصطلاحات پرکاربرد در دنیای ارزهای دیجیتال هستند که گاها با هم اشتباه گرفته می شوند. این دو مفهوم در عین نزدیکی تفاوت هایی با یکدیگر دارند که نباید به جای هم استفاده شوند.در فضای کریپتوکارنسی استفاده درست از این مفاهیم مهم است چراکه اشتباه در استفاده از دو مفهوم توکن و کوین می تواند به بروز مشکلاتی منجر شود. در ادامه به توضیحاتی درباره کوین و طراحی کوین خواهیم پرداخت. مطالعه ی مقاله ی طراحی توکن مشهد نیز می تواند مفید باشد.

کوین چیست؟

به پول دیجیتالی که از طریق کدگذاری ها رمز نگاری شده است کوین (COIN) می گویند. کوین ها در حقیقت وجود فیزیکی ندارند و روی شبکه ای به نام بلاک چین قرار می گیرد. کوین ها قابلیت استخراج دارند ماندگار هستند و می توان آن ها را ارسال و یا دریافت کرد. همچنین تقسیم و تعویض نیز می شوند.

کوین ها در واقع همانند پول در کیف پول یا حساب بانکی به شمار می آیند که می توان با هدف سرمایه گذاری ذخیره شان کرد.

مطالعه ی مقاله ی سایت ارز دیجیتال مشهد مفید می باشد.

تفاوت کوین و توکن :

1- توکن ها در واقع دارایی هایی هستند از جنس دیجیتالی و به عنوان یک روش پرداخت می تواند مورد استفاده قرار گیرد. اما مهمترین تفاوت کوین و توکن ها این است که توکن ها بلاک چین اختصاصی ندارند و در بستر سایر بلاک چین ها قرار می گیرند اما کوین ها دارای بلاک چین مستقل هستند. تمام موارد گفته شده در طراحی کوین و توکن موثر هستند.

گروه برنامه نویسی صلایان در مشهد در یکی از موفق ترین و حرفه ای ترین گروه ها در این زمینه به شمار می رود. بنابراین پیش از اقدام به طراحی کوین و توکن با مشاوران صلایان در مشهد تماس بگیرید.

2- یکی دیگر از تفاوت های این دو این است که کوین ها بیشتر برای خرید و فروش کاربرد دارند اما توکن ها به عنوان اموال و دارایی در اپلیکیشن کاربرد دارد. بیت کوین لایت کوین ریپل و اتریوم از انواع کوین ها به شمار می روند و تتر چین لینک در گروه توکن ها دسته بندی می شوند.

3- اما تفاوت اصلی بین کوین و توکن این می باشد که کوین ها قابل استخراج هستند . همینطور قابل ساخت و طراحی نیز می باشند. هرچند طراحی کوین خیلی سخت تر از توکن است. بنابراین امکان کلاهبرداری در توکن ها بیشتر از کوین ها می باشد. چراکه برای تولید ان نیاز به دانش نسبتا کمتری می باشد.

فرایند تولید و طراحی کوین :

ساختن یک رمز ارز از طریق طراحی کوین می تواند کاری بسیار چالش برانگیز محسوب گردد. ابتدا به یک انشعاب از یک بلاک چین نیاز است تا از ان به عنوان بستر تولید کوین استفاده شود. ساخت رمز ارزها از راه طراحی کوین بسیار پیچیده و دشوار است که نیاز به دانش علمی بالایی در این زمینه دارد. مهارت های کد نویسی زیادی در این فرایند به کار گرفته می شوند و به همین دلیل بسیار وقت گیر است.

بنابراین برای موفقیت در این مسیر به گروهی ماهر با عضای قدرتمند در زمینه ی برنامه نویسی نیاز است.

شایان ذکر است برای ساخت توکن می توانید با ما در تماس باشید.

 

5/5 - (1 امتیاز)

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *

Call Now Buttonبرقراری تماس مستقیم با ما