ساخت توکن

ساخت توکن

با توجه به علاقه مند شدن تعداد زیادی از افراد به سرمایه گذاری کردن در بازار ارزهای دیجیتال نیاز به آگاهی و دانش در این زمینه بیش از پیش احساس می شود. توکن یکی از اصطلاحات پر کاربرد در این زمینه است. در حقیقت توکن برای اشاره به شمار زیادی از رمز ارزها مورد استفاده قرار می گیرد اما معادل رمز ارز خاصی نیست. توکن ها گونه ای از دارایی دیجیتال محسوب می شوند که ارزش خود را ذخیره می کنند و قابلیت انتقال به سایرین را نیز دارند. گروه برنامه نویسی صلایان در زمینه ساخت توکن فعالیت و سابقه گسترده دارد.

برای آشنایی بیشتر با این مبحث تا انتها با ما همراه باشید. همچنین مطالعه مقاله ی دیگری با عنوان برنامه نویسی توکن مشهد نیز می تواند بسیار مفید باشد.

توکن چیست؟

توکن ها همان ارزهای دیجیتالی هستند که در بلاک چین خاصی برای خود ندارند و از بلاک چین ها به منظور ثبت تراکنش خود استفاده می نمایند. از طرف دیگر به هر دارایی در فضای دیجیتالی نیز توکن گفته می شود. از این رو افراد می توانند توکن های خود را بدون اینکه نیاز به ساخت بلاک چین باشد از طریق قراردادهای هوشمند در ایجاد نمایند و مورد استفاده قرار دهند.

دلایل طراحی توکن :

در پاسخ به این پرسش که چرا به جای ساخت بلاک چین توکن ها طراحی و ساخته می شوند باید گفت :

1- آسانی طراحی توکن

2- کاهش هزینه ها

3- امنیت بالا

4- کلاهبرداری کردن

از عمده دلایل ساخت توکن ها توسط شرکت ها و افراد می باشد. بنابراین چنانچه شما قصد طراحی توکن د ارید حتما باید با گروه و افراد قابل اعتماد در این زمینه همکاری نمایید. گروه برنامه نویسی صلایان در مشهد در زمینه ارزهای دیجیتال و طراحی و برنامه نویسی توکن می تواند کمک زیادی به شما کند. به مقاله ای با عنوان سایت ارز دیجیتال مشهد مراجعه کنید.

ساخت توکن در شبکه ترون

ویژگی های کلی توکن ها :

توکن ها بسته به این که برای چه منظوری طراحی شده باشند کاربدهای مختلفی دارند. در واقع کاربد های اصلی ان ها در زمان طراحی توکن باید در نظر گرفته شود. این ویژگی ها عبارتند از :

1- قابل برنامه نویسی هستند.

2- برای استفاده نیاز به مجوز ندارند.

3- در استفاده از توکن ها نیازمند اعتماد به دیگران نیستید.

4- طراحی توکن به گونه ای است که تراکنش ها شفاف هستند.

نحوه ی شناسایی توکن های تقلبی :

هرچند به طور کامل و قطع نمی توان از تقلبی بودن توکن ها مطمئن شد اما توجه به چند مورد می تواند کمک زیادی در این زمینه بکند. یکی از مواردی که می تواند نشان از تقلبی بودن توکن ها داشته باشد عدم ثبت آن ها در سایت های معتبر رمز ارزها می باشد.

پروژه های معتبر در این مورد حتما سفید نامه دارند. سفید نامه در حقیقت سندی است که مشخصات و اطلاعات پروژه در آن ثبت می شود.

پروژه های بلاک چینی که از کاربران خود به صورت هرمی استفاده می کنند نیز چندان قابل اعتماد نمی باشند.

مزیت طراحی توکن چیست؟

مزیت طراحی توکن ها به صورت اختصاصی این است که اموال دیجیتالی، فرصت های معاملاتی نو و تازه و جذب سرمایه را برای صنایع مختلف ایجاد می کند. بنابراین با بهره گیری از مهارت و اطلاعات متخصصین در این حوزه می تواند به سودآوری بلایی دست پیدا کنید. به یاد داشته باشید که بین توکن و کوین تفاوت هایی وجود دارد و نباید این مفهوم را با هم اشتباه گرفت. به طراحی کوین نگاهی بیندازید.

برای مشاهده توکن های طراحی شده توسط ما با ما در تماس باشید.

 

5/5 - (1 امتیاز)

2 thoughts on “ساخت توکن

  1. با سلام. آیا ساخت توکن نیاز به سرمایه دارد؟ چگونه کاربران توکن را با اعتماد خریداری می کنند و اینکه برای لیست کردن توکن در صرافی ها خود شما انجام میدید؟

    1. با سلام. ساخت توکن به تنهایی فقط نیاز به هزینه های برنامه نویسی توکن و هزینه های بارگذاری آن توکن بر بستر بلاک چین مدنظر است. اما اگر بخواهید آن توکن را در صرافی ها نیز لیست کنید نیاز است که تامین هزینه داشته باشید با عنوان “نقدینگی”. وجود خط مشی و رودمپ خوب برای یک توکن و سایت ،می تواند در جلب اعتماد دیگران موثر باشد. امورات لیست کردن توکن نیز توسط ما انجام پذیر است.

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *

Call Now Buttonبرقراری تماس مستقیم با ما