ساخت صرافی آنلاین

ساخت صرافی آنلاین

ساخت صرافی آنلاین جهت خرید و فروش ارزهای دیجیتال که این روزها بازار گرمی دارد و توجه افراد زیادی را به خود جلب کرده است می تواند تبدیل به یک کسب و کار بسیار پر رونق شود. به شرطی که با اصول درست و صحیح طراحی و اجرا شود. با طراحی صرافی دیجیتال می توانید بدون زحمت خاصی از هر تراکنش کارمزد دریافت نمایید. در دنیا روزانه بیش از 8 بیلیون دلار تراکنش مرتبط با ارزهای دیجیتال صورت می گیرد که ایران نیز سهم قابل توجهی از این تراکنش ها را به خود اختصاص داده است. اما برای داشتن یک سایت صرافی ارز دیجیتال موفق نیاز به در نظر گرفتن مولفه های زیادی است. توصیه می شود مقاله ی سایت ارز دیجیتال مشهد مطالعه گردد.

گروه برنامه نویسی صلایان در مشهد می تواند تمام مشاوره ها و راهنمایی های لازم جهت ساخت و طراحی صرافی برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال را به شما ارائه کند. این گروه از موفق ترین مجموعه ا در زمینه ی تولید سایت و اپلیکیشن و خدماتی نظیر این هستند.

اهمیت طراحی صرافی برای رمز ارزها:

صرافی رمز ارزها در واقع بستری را ایجاد خواهد کرد که ارزهای دیجیتال در ان معامله شوند یا به واحد پول ملی تبدیل گردند. حال با توجه به این موضوع که ارزهای دیجیتال کلا ماهیت آنلاین و روی خط دارند برای ورود به این وادی به عنوان کسب و کار طراحی صرافی رکن اساسی محسوب می شود. همانگونه که داشتن سایت صرافی برای رونق کسب و کار صرافی در این عصر ضروری است بازار رمز ارزها هم بدون صرافی آنلاین در دسترس قرار نخواهند داشت. برای آشنایی بیشتر درباره سایت های صرافی به طراحی سایت صرافی مراجعه شود.

مبادلات مالی در صرافی ارزهای دیجیتال :

صرافی رمز ارزها می تواند شخص یا سازمانی باشد که در نقش سازنده ی بازار آنلاین از تبادل رمز ارزها کمیسیون دریافت می نماید. در حقیقت معاملات به جای اینکه در مکان فیزیکی صورت گیرند در بستر آنلاین اتفاق می افتند. هنگام طراحی صرافی آنلاین مبادله کنندگان می توانند مستقیم وجوه را در کیف پول مجازی قرار دهند یا به صورت کارت های پیش پرداخت درآورند و از عابر بانک ها به صورت وجه ملی دریافت نمایند. ارزهای دیجیتال در واقع خو گردان هستند. مثلا ارز DGC یک رمز ارز است که ارزش ان با شمش طلا تعیین می گردد. در حقیقت با پشتوانه ی فیزیکی طلا به کاربر ارائه خواهد شد. در حالی که نگهداری فیزیکی آن نسبت به شمش طلا بسیار ساده تر و ایمن تر می باشد.

ساختصرافی آنلاین

امکاناتی که در طراحی صرافی آنلاین رمز ارزها می توان در نظر گرفت :

1- ثبت نام و تائید هویت به صورت خودکار

2- نمایش دادن متن توافق نامه در پنل برای ورود اول

3- وجود داشبورد کاربردی برای دریافت گزارش های مورد نیاز

4- قابلیت ثبت سفارشات به صورت فوری

5- ایجاد بازارهای معاملاتی به صورت ریالی جفت ارز یا تتر

6- امکان مشاهده کردن و مدیریت کیف پول های فعال

7- امکان فعال کردن و همچنین غیر فعال کردن کد دو امنیتی گوگل

تمام موارد بالا و سایر موارد مورد درخواست مشتری در طراحی و ساخت صرافی آنلاین برای ارزهای دیجیتال قابل بررسی و اجرا می باشد. مطالعه ی مقاله ی برنامه نویسی صرافی مشهد نیز می تواند مفید باشد.

 

5/5 - (1 امتیاز)

2 thoughts on “ساخت صرافی آنلاین

  1. سلام. مجوز صرافی آنلاین نیاز است؟ چه مدارک و سرمایه ای لازم است برای ساخت صرافی آنلاین؟

    1. سلام درحال حاضر قانونی برای مجوز صرافی آنلاین ارز دیجیتال وجود ندارد. مدارک و سرمایه نیاز نیست فقط به میزان بزرگی کار ، نیاز به سرمایه در گردش خواهید داشت.

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *

Call Now Buttonبرقراری تماس مستقیم با ما