شرکت طراحی نرم افزار مشهد

softwere company mashhad

حتما شما هم به این موضوع باور دارید که در دنیای امروز برای هر چیزی یک نرم افزار وجود دارد؟ از بازی و سرگرمی گرفته تا کاربردی ترین مسائل کاری که برای آنها نرم افزار های قدرتمند و حرفه ای طراحی و پیاده سازی شده اند؟ به عنوان مثال شما قصد دارید به یک سفر بروید، از همان لحظه اول تصمیم گیری برای مسافرت ، میتوانید با نرم افزارها جلو رفته و قدم به قدم به مقصد خود نزدیکتر شوید. از نقشه های راه گرفته تا تعمیرگاه ها و رستوران ها و مراکز تفریحی و زیارتی را با انواع نرم افزارهای در دسترستان میتوانید شناسایی و انتخاب کنید.شهر مشهد به عنوان دومین شهر بزرگ و پر جمعیت در ایران دارای شرکت های صنعتی بسیار زیادی است و خیلی از این شرکت ها به دنبال یک شرکت طراحی نرم افزار در مشهد هستند تا بتواند به آنها در جهت رفع نیازهایشان کمک کند

چرا کسب و کارها به نرم افزار اختصاصی نیاز دارند ؟

1- نرم افزار ها با توجه به نیاز شما طراحی میشوند

هر کسب و کاری منحصر به فرد است و نیازهای آن نیز مخصوص به خودش است، از طرف دیگر پیدا کردن راه حلی که دقیقاً تمام الزامات را برآورده کند بسیار دشوار است. انتخاب یک نرم افزار سفارشی برای کسب و کار شما طیف وسیعی از امکانات و گزینه ها را در اختیار شما قرار می‌دهد که می‌توانید موفقیت و رشد شرکت خود را به عهده بگیرید.

2- نرم افزار های اختصاصی ایمنیت بالایی دارند

امنیت پیشرفته که توسط یک برنامه کاربردی سفارشی ارائه میشود با هیچ نرم افزار تجاری دیگری قابل مقایسه نیست زیرا نرم افزار شما برای استفاده توسط شرکت‌های دیگر در دسترس نیست .

3-برتری نسبت به رقبا

یک نرم افزار اختصاصی کمک به شدت بزرگی برای متمایز شدن  و به دست آوردن جایگاه بزرگ در بازار هدفتان به شما میکند

4-کاهش خطای انسانی

زمانی که کسب و کار خود را به صورت سنتی اداره و مدیریت می‌کنید، شانس مواجهه با خطای انسانی بسیار بیشتر است. با نرم افزار سفارشی، می‌توانید این خطاها را به میزان قابل توجهی کاهش دهید .

5-اتوماسیون فعالیت های روتین و تکراری

در هر سازمانی، بسیاری از وظایف روتین و تکراری هستند و کارکنان از انجام آن کارها خیلی زود خسته می‌شوند . یک نرم ‌افزار سفارشی نه تنها این فعالیت‌ها را خودکار می‌کند، بلکه در زمان نیز صرفه‌جویی می‌کند، که می‌تواند برای انجام کارهای مهم تری مانند ایجاد مشتریان جدید، آموزش کارکنان، یا اضافه کردن یک سرویس جدید به خدمات شما استفاده شود. اگر به دنبال خودکارسازی کارهای روزمره تجاری خود هستید، یک راه حل نرم افزاری سفارشی می تواند کار بسیار ارزشمندی را انجام دهد .

حال خیلی از افراد برای انتخاب شرکت طراحی نرم افزار در بین این همه شرکت دچار سردرگمی شده اند و در این مقاله قصد داریم به شما در انتخاب شرکت طراحی نرم افزار مشهد کمک کنیم

شرکت طراحی نرم افزار خوب چه ویژگی هایی دارد ؟

یک شرکت طراحی نرم افزار حرفه باید شامل موارد زیر باشد

1-دارای تیم و نیروهای متخصص  

یک شرکت طراحی نرم افزار خوب باید دارای تیمی از برنامه‌نویسان متخصص و با تجربه باشد. اعضای تیم باید به مهارت‌ها و تکنولوژی‌های مورد نیاز برای توسعه نرم‌افزارهای مدرن مسلط باشند و دارای تفکر حل مسئله قوی نیز باشند . یک فرد موفق و پر تجربه بیزینسی با علم و سواد عالی رتبه در حوزه فعالیت شرکت، به عنوان سرپرست و چهره آن شرکت ، نقطه امن برای اعتماد شما به تخصص آنهاست .

2-سابقه فعالیت درخشان: یک شرکت طراحی نرم افزار خوب باید سابقه فعالیت مفیدی در زمینه توسعه نرم‌افزارها و پروژه‌های مختلف برنامه نویسی داشته باشد. این نشان می‌دهد که شرکت تا چه اندازه توانایی توسعه نرم‌افزار با کیفیت ، مدیریت پروژه‌ها و تحویل به موقع را دارد. در انتخاب شرکت طراحی نرم افزار حتما داشتن نمونه کارهای موفق آن مجموعه را حتما بررسی کنید.

3-تولید نرم افزار با کیفیت بالا: شرکت طراحی نرم افزار باید به کیفیت نرم‌افزار و محصولات خود توجه ویژه‌ای داشته باشد. برنامه‌نویسان باید با استفاده از استانداردهای برنامه‌نویسی مناسب، کدنویسی خونا و قابل نگهداری را انجام دهند. همچنین، مراحل تست و اعتبارسنجی باید به صورت جدی پیگیری شوند تا نرم‌افزار با کیفیت و عملکرد عالی مطابق با نیاز مشتری تحویل داده شود.

4- داشتن ارتباط موثر با کارفرمایان و مشتریان :  یک شرکت طراحی نرم افزار زمانی موفق است که بتواند ارتباطات مؤثری با مشتریان، تیم داخلی و سایر افراد برقرار کند . قدرت ارتباطی و توانایی درک نیازهای مشتریان و ارائه راهکارهای مناسب به آنها از جمله ویژگی‌های مهم یک شرکت برنامه‌نویسی خوب است زیرا یک شرکت هر چقدر هم که دارای نیروهای متخصص باشد ولی توانایی درک نیاز مشتری و برقرای ارتباط با آنها را نداشته باشد با هیچی برابر است .

5-داشتن نوآوری برای ایجاد تحول : یک شرکت طراحی نرم افزار خوب باید توانایی خلق با استفاده از نوآوری را داشته باشد. باید با تکنولوژی‌های جدید آشنا باشد تا توانایی ارائه راهکارهای خلاقانه و نوین را به مشتریان خود به دست آورد . همچنین، شرکت باید از طریق آموزش و رشد فردی و حرفه‌ای برنامه‌نویسان خود، به روزرسانی و توسعه مداوم داشته باشد تا بتواند تحول بزرگی در زندگی مشتریان خود ایجاد کند .

6-برقراری امنیت در محصولات و خدمات نرم افزاری خود : همان طور که اشاره شد یک شرکت نرم افزاری عالی باید به تکنولوژی های روز دنیا آشنا باشد و یکی از زیر دسته های تکنولژی امنیت است . شرکت طراحی نرم افزار خوب باید حساسیت و توجه ویژه‌ای به امنیت داده‌ها و اطلاعات مشتریان داشته باشد. باید استانداردها و روش‌های امنیتی را رعایت کند و تضمین کند که اطلاعات مشتریان در برابر هر گونه نفوذ و سوءاستفاده محافظت شده‌اند .

6-پشتیبانی و ارائه خدمات پس از فروش: یک شرکت طراحی نرم افزار حرفه ای باید بهترین خدمات پس از فروش را به مشتریان خود ارائه دهد. زیرا نرم افزار قطعا بعد از تحویل اولیه به مشتری بازهم نیاز به ارائه خدمات دارد . این خدمات پشتیبانی فنی، به روزرسانی نرم‌افزار، رفع اشکالات و ارائه بهبودهای لازم است. مشتریان باید اعتماد کنند که شرکت برنامه‌نویسی مورد نظر در صورت نیاز به پشتیبانی و خدمات فنی، حاضر به همکاری و رفع مشکلات خواهد بود.

گروه برنامه نویسی صلایان جزو برترین شرکت طراحی نرم افزار در مشهد است که در طول سابقه فعالیت خود توانسته با جذب مشتری های فراوان هم در ایران و هم در دیگر نقاط جهان مانند ترکیه ، انگلستان ، چین ، افغانستان و حفظ رضایت تمامی آنها و رعایت تمامی نکاتی که در بالا ذکر شد به بهترین شرکت نزم افزاری در مشهد تبدیل شود

جهت سفارش طراحی نرم افزار میتوانید به صورت حضوری به دفتر شرکت که آدرسش در پایین صفحه قرار دارد مراجعه کنید و یا با شماره 09112276634  تماس حاصل فرمایید

شرکت برنامه نویسی مشهد : طراحی سایت، نرم افزار و اپلیکیشن موبایل 

شرکت طراحی سایت مشهد

5/5 - (1 امتیاز)

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *

Call Now Buttonبرقراری تماس مستقیم با ما