طراحی سامانه ( نرم افزار ) بارچالانی با حسابداری و انبارداری

سامانه بارچالانی و حسابداری و انبارداری

امروزه با توجه به حجم زیاد مبادلات تجاری و خرید و فروش کالا، صادرات و واردات اجناس از کشورهای مختلف، شرکت های فعال در زمینه بارچالانی و گمرکی، بیش از پیش نیاز به یک سامانه جامع برای مدیریت امور بارچالانی مانند انبارداری و حسابداری را حس می کنند. نرم افزارهای تحت وب اختصاصی که در این زمینه برنامه نویسی و طراحی می شوند، می توانند نیاز این شرکت ها را به بهترین نحو پاسخگو باشند. در این مطلب با ما همراه باشید تا تجربیات شرکت برنامه نویسی صلایان را در این حوزه بیشتر بشناسید.

در این مطلب در خصوص موارد زیر سخن خواهیم گفت:

سامانه تحت وب چیست؟

آیا سابقه طراحی نرم افزار باچالانی داریم؟

در سامانه های تحت وب حسابداری و انبارداری چه امکاناتی فراهم میکنیم

برنامه نویسی سامانه بارچالانی به چه صورت انجام می شود؟

شرکت طراحی نرم افزار حسابداری در مشهد (ایران) چه تجربیاتی دارد؟

چگونه داده ها و تحربیات شما در مقابله با رقبا محفوظ می ماند؟

شرکت بارچالانی افغانستان

سامانه تحت وب چیست

فرض کنید شما یک انبار در چین دارید که قرار است اجناس مختلفی را از چین برای افغانستان یا ایران یا سایر کشورها از طریق دریا و خشکی بفرستد. سپس در کشور مقصد نیز یک انبار این اجناس را دریافت و رسید کند و سپس بین مشتریان تقسیم کنید. حال اگر بخواهیم تمامی اطلاعات این اجناس قابل ثبت و رصد توسط انبار مبدا، انبار مقصد و حتی مشتری باشد، نیاز است یک نرم افزاری این اطلاعات را ذخیره کند و از طریق وب آن را در جای جای دنیا به اشتراک بزارد. به اینگونه نرم افزارها که از هرجایی از دنیا قابل دسترسی باشند و هر کس با نام کاربری و رمز عبور خود فقط به اطلاعات مجاز خود دسترسی داشته باشد، سامانه تحت وب می گویند. در این میان یکی از بهترین کاربردها ، سامانه تحت وب بارچالانی است که توسط شرکت های مختلف کارگو مورد استفاده واقع میشود.

خوب است بدانید هیچ نرم افزار از قبل آماده شده ای برای این منظور وجود ندارد و نمی توان در اینترنت آن را یافت و دانلود و استفاده کرد، بلکه هر شرکت باچالانی و کارگو برای خویش یک سامانه تحت وب سفارش می دهد تا برنامه نویسی و طراحی شود. اما برخی از شرکت ها نیز هنوز از روش سنتی مانند فایل excel استفاده می کنند که هم تحت وب نبوده و هم تمام نیازها و گزارش گیری های لازم را ارائه نمی دهد.

 

آیا سابقه طراحی نرم افزار بارچالانی داریم

شرکت برنامه نویسی صلایان با بیش از ۱۰ سال تجربه در طراحی و برنامه نویسی انواع سامانه های پیشرفته، در زمینه بارچالانی و انبارداری و حسابداری نیز سالهاست که ورود کرده است که در این بین مشتریان مختلفی از کشورهای افغانستان، چین، انگلیس و ترکیه داشته است که سفارش نرم افزارهای مرتبط با بارچالانی و کارگو داشته اند که علاوه بر انجام امورات شیپینگ محصولات ، امورات حسابداری و انبارداری آنها را نیز مدیریت می کند و از راه دور و تحت وب نیز در دسترس می باشد.

برای هر کدام از شرکت های مستقر در کشورهای چین، افغانستان، ترکیه، انگلستان، نرم افزار های کاملا مجزا مطابق با نیاز آنها ، نیازسنجی و طراحی شده است و پس از تحویل نسخه اولیه نرم افزار، فیدبک های لازم از کارفرما محترم دریافت شده و سپس نسخه نهایی سامانه به همراه یک سال پشتیبانی رایگان در اختیار این کارفرمایان محترم قرار گرفته است و مفتخر هستیم اعلام کنیم که در این زمینه یکی از شرکت هایی هستیم که بر اثر جلسات مختلفی که با این شرکت ها از کشورهای مختلف داشته ایم، یک اشراف کامل بر امورات بارچالانی و گمرکی و انبارداری و حسابداری کسب کرده ایم که می تواند ما را برای طراحی سامانه های بعدی برای سایر مشتریان آینده یاری کند از این رو شما شرکت محترم با اطمینان بیشتری می توانید ساخت و طراحی نرم افزارهای گمرکی خود را به ما بسپارید.

 

در سامانه های تحت وب حسابداری و انبارداری چه امکاناتی فراهم میکنیم

اگر شما شرکتی هستید که در زمینه حمل بار به افغانستان فعالیت می کنید و یا با کشورهایی مانند چین همکاری دارید و واردات از چین انجام می دهید، در این قسمت از این مطلب قرار است مثال هایی را ارايه دهیم که برای شما چگونه سامانه های انبارداری و حسابداری برنامه نویسی می کنیم:

 1. امکان تعریف و مشاهده مشخصات مشتری
 2. امکان ثبت سفارشات مشتری به همراه عکس یا حتی ویدیو
 3. امکان تعریف بی نهایت محصول در هر سفارش مشتری با وزن و ابعاد و کرایه
 4. امکان ایجاد دستی یا اتوماتیک محموله بر ارسال سفارشات موجود در انبار مبدا
 5. امکان ثبت هزینه و مصرفی برای هر محموله
 6. امکان رصد وضعیت هر محموله ( مانند درحال بارگیری، شیپ شده، رسیده به مقصد، تخلیه شده و …)
 7. امکان اطلاع هر مشتری از وضعیت احناس خویش
 8. امکان تحویل و تخلیه محموله در انبار مقصد یا کشورهای واسط برای حمل جاده و ….
 9. امکان تحویل جنس به مشتری به همراه صدور فاکتور فیزیکی و یا اینترنتی
 10. امکان مشاهده واریزی و قرض هر مشتری
 11. امکان بررسی وضعیت هر ماکانتینر
 12. گزارشات محتلف
 13. و بیش از ۱۰ امکان دیگر مانند چندزبانه بودن/ دارای چندین ارز و ….

در این میان حتی امورات واریزی و بردگی اعضای شرکت شما نیز قابل ثبت و گزارش گیری هست و امورات انبار شما نیز کاملا اتوماتیک محاسبه و رصد می شود.

حمل بار به افعانستان و ایران

 

برنامه نویسی سامانه بارچالانی به چه صورت انجام می شود؟

در بسیاری از موارد کارفرما محترم انتخاب زیرساخت را برای طراحی و برنامه نویسی سامانه های حسابداری و انبارداری یا بارچالانی بر عهده ما و تجربیات ما می گذارد و از این رو ما نیز بهترین انتخاب را برای آنها داشته و سامانه را براساس آن انتخاب می کنیم. در برخی سناریوها نیز کارفرما بر اساس نیروی انسانی خود و یا برنامه هایی که در ذهن دارد ، خود انتخاب می کند که چگونه این امر صورت گرفته و با چه زیرساختی طراحی انجام شود. هر کدام از این روش ها خصوصیات خود را دارد که در ادامه به تشریح هر دو می پردازیم:

در راس شرکت مهندسی صلایان، دکتر مسعود ابدان قرار دارند که استاد مدعو دانشگاه فردوسی مشهد در زمینه امنیت هستند و خود نیز دکتری نرم افزار و محقق هوش مصنوعی می باشند که تجربیات لازم در زمینه اکادمیک به همراه تجربه حدود ۱۵ سال در زمینه برنامه نویسی و شرکت داری و بیزینس، می تواند اعتماد کافی را در کارفرما محترم برای محول کردن انتخاب بهترین زیرساخت و زبان های برنامه نویسی به ما ، ایجاد کند که از این رو در حوزه بک اند زبان php با فریمورک laravel و در بخش فرانت زبان جاوااسکریپت با فریمورک vue js و رابط بین این دو inertia js بهترین سرعت و امنیت را ارائه می دهد و همچنین در بخش دیتابیس sqlServer در صورت محیا بودن زیرساخت و mysql مورد استفاده قرار می گیرد.

اما چنانچه کارفرمای محترم خود قصد انتخاب زیرساخت را داشته باشد، امکان انتخاب هر کدام از موارد زیر برای آنها وجود دارد و تخصص پیشرفته ما در همه موارد ذیل پاسخگوی نیاز می باشد:

 • بک اند
  • php و laravel
  • python و django
  • node و express js
 • فرانت اند
  • Vue Js
  • React Js
 • دیتابیس
  • sqlServer
  • MySql
  • MongoDb
 • ارتباط
  • inertia js
  • resful api
  • graphql
 • و سایر ….

 

شرکت طراحی نرم افزار حسابداری در مشهد (ایران) چه تجربیاتی دارد؟

همانطور که میدانید کشور هند و کشور ایران بهترین برنامه نویسان را در میان کشورها برخوردار است. در این بین تمام ایرانیان عزیز معتقد هستند مشهد یکی از باهوش ترین ها و حتی باهوش ترین برنامه نویسان ایران را در خود جای داده است و این امر در کنار قیمت دهی مناسب، موجب شده است میزان همکاری شرکت های برنامه نویسی مشهد ایران با سایر استان ها و کشورها بیش از هر جای دیگر باشد.

گروه برنامه نویسی صلایان، با برخورداری از برترین برنامه نویسان خراسان و مستقر در مشهد، سهم زیادی را در این بازار در حوزه طراحی سامانه های تحت وب بخصوص در حوزه انبارداری، مکاتبات اداری، حسابداری، بارچالانی، نگهداری و تعمیرات ، سامانه های های ERP و CMR و همچنین هوش مصنوعی را به خود اختصاص داده است و در این زمینه ها دارای انواع نمونه کارهای فعال بوده که خود نیز پشتیبانی آنها را برعهده دارد.

 

چگونه داده ها و تحربیات شما در مقابله با رقبا محفوظ می ماند؟

یکی از دغدغه هایی که در ذهن هر کدام از کافرمایان محترم که در این زمینه قصد سفارش سامانه و نرم افزار دارند، وجود دارد این است که چگونه مطمئن باشند ایده ها، طرح ها و داده های آنها نزد ما محفوظ مانده و یا حتی مشابه سامانه آنها در اختیار شرکت رقیب قرار نمی گیرد! ما اعلام می داریم ضمن درک شما عزیزان و جانبداری از حساسیت شما در این زمینه، ما تمام موارد زیر را در خصوص شما و سفارشات شما رعایت کرده که همه اینها به راحتی توسط خود شما نیز قابل بررسی و صحت سنجی است :

 1. ما در هیچ کدام از محصولاتی که برای کارفرمایان محترم طراحی کرده ایم، چنانچه کارفرما خواسته بوده که نام و نشانی از شرکت ما در سامانه آنها نباشد، هیچ اثری از خود برجای نگذاشته و نمی گذاریم و توسط هیچ شخصی امکان شناسایی طراح نرم افزار آنها میسر نیست . مگر در مواردی که کارفرما مشکلی با ذکر نام شرکت ما به عنوان طراح در سامانه آنها نداشته است.
 2. در هیچ یک از مذاکرات ما با کارفرمایان، به هیچ یک از کارفرمایان دیگر که مشتری ما بوده اند و یا هستند اشاره نشده و نخواهد شد و شما نیز در آینده اگر جلسه ای با ما داشته باشید به این امر پی خواهید برد.
 3. ما در تولید محتوا و مطالب سایت نیز ، تنها نام کارفرمایانی را ذکر می کنیم که خود آنها این اجازه را داده باشند و حتی در این مطلب با این طول، ما هیچ اشاره ای به هیچ کدام از مشتریان نکردیم و نخواهیم نمود.
 4. ما در جلسات اول که با کارفرمای محترم داریم، به صورت کاملا شفاف بیان می داریم که در صورتی که آنها سامانه ای را در بین رقبای خود ، چه ما طراحی کرده باشیم و چه نه، یافتند که مشابه سامانه آنها بود و یا عملکرد مشابه داشت، و این امر نشان دهنده این بود که ما ایده ها و یا کدهای کارفرمایان را استفاده مجدد کرده باشیم، تمام هزینه های آنها به همراه ۶۰ درصد خسارت به آنها باز خواهد گشت

 

در پایان مجدد بیان می داریم چنانچه قصد طراحی و برنامه نویسی سامانه های حسابداری، انبارداری، بارچالانی دارید و یا در حوزه حمل بار به افغانستان و ایران فعالیت دارید، در اولین فرصت با ما در تماس باشید و اطلاعات لازم را برای سفارش کسب کنید.

5/5 - (3 امتیاز)

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *

Call Now Buttonبرقراری تماس مستقیم با ما