طراحی نرم افزار مشهد

طراحی نرم افزار مشهد

طراحی نرم افزار در عصری که شاهد در هم آمیختگی کسب و کار و تکنولوژی هستیم و جدایی آن ها از یکدیگر ممکن نیست یکی از ضروریات پیشرفت کسب و کار به شمار می رود. در فرایند طراحی نرم افزار دیدگاه های کسب و کار با تکنولوژی ترکیب می شود و نتیجه کار چیزی خواهد بود که به رشد حداکثری و برتری در بازار کسب و کار بین رقبا منتهی می شود. به طور کلی در دنیای امروز بدون ارتباطات دیجیتالی و مجازی موفقیت چشمگیری در هیچ زمینه ای به ویژه کسب و کار ایجاد نمی شود. ملزومات پیوند بین تجارت ها و مشتری در دنیای دیجیتالی شامل وب سایت و اپلیکیشن و نرم افزار های تخصصی هستند. گروه برنامه نویسی صلایان از تیم های پیشرو در طراحی نرم افزار در مشهد می باشد که آماده همکاری با همشهریان و سایر شهرهای کشور عزیزمان ایران می باشد.

مراحل طراحی نرم افزار :

به طور کلی مراحل تولید و توسعه نرم افزار ها شامل سه مرحله اصلی می باشند. این مراحل تحلیل نرم افزار، پیاده سازی و تست و استقرار و آموزش و پشتیبانی را شامل می شود. در ادامه به طور مختصر به توضیح این مراحل می پردازیم.

1- تحلیل نرم افزار :

این بخش از مهم ترین مراحل در طراحی نرم افزار می باشد. زیرا مشتری اغلب تنها یک تصور ذهنی از نرم افزار مورد نیاز خود دارد که گاهی حتی با نیازهای واقعی او در تضاد است. یا حتی نیازهای مطرح شده به همان شیوه و صورت قابل پیاده سازی در قالب نرم افزار نیست. بنابراین راهنمایی شدن مشتری توسط تیم طراحی نرم افزار می تواند بسیار حیاتی و راه گشا باشد.

در مرکز برنامه نویسی صلایان در مشهد تمام مشاوره های لازم تا رسیدن به طرح کلی و دقیق از نیازمندی های کسب و کار خود را توسط طراحان حرفه ای دریافت خواهید کرد. چنانچه در مشهد به سر می برید می توانید به راحتی با این تیم ارتباط برقرار کنید.

ساخت نرم افزار مشهد

2- پیاده سازی و تست نرم افزار :

این مرحله عموما با همکاری سه تیم مختلف انجام می شود. اولین گروه تیم طراحی واسط نام دارد که ظاهر نرم افزار را طراحی می کنند. این تیم با توجه به طرح کلی که در مرحله اول ارائه شده اقدام به طراحی نرم افزار می نمایند. همچنین در صورت نیاز به داشتن اپلیکیشن در جهت بهبود بهتر کارتان می توانند به ارئه ی آن اقدام کنند. در صورت تمایل به آشنایی بیشتر با اپلیکیشن و کاربرد آن به مقاله ای با عنوان طراحی اپلیکیشن مشهد مراجعه فرمایید.

در این مرحله در واقع ساختاری از دیتا بیس نرم افزار طراحی می شود. بعد از طراحی تست کردن نرم افزار شروع می شود تا امکانات و ایرادات احتمالی بررسی و تشخیص داده شوند.

3- اسقرار آموزش و پشتیبانی :

بعد از انجام دقیق و کامل دو مرحله ی نخست اینک نوبت به استقرار نرم افزار در محیط کاری کارفرما برای بهره برداری است. همچنین آموزش های لازم طی جلساتی برای کارفرما ارائه خواهد شد. بخش آموزش نیز از اهمیت زیادی برخوردار است چراکه در صورت عدم آموزش کامل و صحیح پرسنل مجموعه مورد نظر کارفرما ارتباط خوبی با نرم افزار برقرار نمی کنند و این موجب ایجاد مقاومت در برابر نرم افزار طراحی شده و دلسردی می شود.

تمام موارد گفته شده در طراحی نرم افزار باید مورد توجه خاص قرار گیرد و تخصص و مهارت بالایی برای انجام آن ها نیاز است. در غیر این صورت نتیجه ی دلخواه برای کارفرما حاصل نمی شود.

گروه برنامه نویسی صلایان در مشهد می توانند به تمامی نیاز های شما برای ارتقای کسب و کار از طریق طراحی سایت و اپلیکیشن و نرم افزار پاسخ گوید.

 

5/5 - (1 امتیاز)

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *

Call Now Buttonبرقراری تماس مستقیم با ما