آموزش طراحی سایت در مشهد

امروزه وب اپلیکشین ها و سایت ها به نیازی ضروری برای هر شرکت ، مجموعه ، استارت آپ و فعالیت های مشابه تبدیل شده اند. در این میان شهر مشهد که به قطب برنامه نویسی برتر در کشور شناخته می شود پذیرنده عزیزانی هست که قصد دارند طراحی سایت مشهد را آموزش دیده و وارد بازار کار شوند.

اگر شخص دارای علم و مهارت برنامه نویسی باشد برای طراحی سایت های مختلف سراغ فریمورک های قوی و کارامد مانند لاراول رفته و چنانچه به تازگی وارد دنیای طراحی و برنامه نویسی شده باشد به سراغ آموزش طراحی سایت با وردپرس میرود.

بسته به نیاز هر شخص و سابقه و مهارت وی ، گروه برنامه نویسی صلایان آموزش طراحی سایت در مشهد را در دستور کار خود قرار داده است و پذیرای تمام عزیزانی هست که قصد دارند طراحی سایت را آموزش ببینند.

آموزش طراحی سایت مشهد

جهت آشنایی با مراحل کار و یاگیری طراحی سایت می توانید از طریق تماس تلفنی با ما در تماس باشید.

ما به زبان ها و فریمورک های مختلف مانند وردپرس | لاراول | ری اکت | ویو جی اس | نود جی اس | پایتون | php قادر به آموزش شما عزیزان هستیم.

 

5/5 - (2 امتیاز)

2 thoughts on “آموزش طراحی سایت در مشهد

  1. سلام. برای یادگیری لاراول چقدر زمان لازم است؟ آیا نیاز است که برای آموزش دیدن حتما مشهد باشیم؟ بعد از آموزش آیا می تونیم به درآمد برسیم؟

    1. سلام. اگر آشنایی به اصول اولیه برنامه نویس وب داشته باشید و همچنین زبان PHP رو بلد باشید در کمتر از یک ماه ولی اگر PHP رو ندونید باید ابتدا PHP بیاموزید که بین 3 تا 6 ماه زمان میبرد. برای یادگیری طراحی سایت نیازی نیست حتما مشهد باشید چرا که تدریس خصوصی به صورت انلاین نیز توسط مجموعه صلایان انجام می پذیرد. در صورت رسیدن به مهارت کافی به راحتی می توانید از طریق فریلنسری پروژه های داخلی و خارجی ببنید و به درامد برسید و یا در شرکت های برنامه نویسی مانند صلایان استخدام شوید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

Call Now Buttonبرقراری تماس مستقیم با ما