شرکت ساخت سایت مشهد

شرکت ساخت سایت مشهد

طراحی سایت در مرکز برنامه نویس صلایان مراحل  و روال مشخصی دارد که به ترتیب تا زمان پیاده سازی وبسایت طی میشود. محتوای این صفحه به منظور آشنایی شما و راهنمایی برای افرادی است که تصمیم به طراحی سایت گرفته اند و به دنبال یادگیری هستند.با ما باشید تا شما را راهنمایی کنیم.

 

انوع وبسایت

در ابتدا  بهتر است با انواع  سایت های آشنا شویم که به طور کلی سه دسته بندی از انواع سایت موجود است.

در سایت ایستا یا Static طراحی یک بار و اکثرا با استفاده از زبان برنامه نویسی  HTML ، CSS و جاوا اسکریپت انجام میشود.  تعداد تغییرات معمولا کم بوده و سالیانهنیاز به یک تا دو بار ویرایش محتوا هست.

با توجه به حجم نسبتا کم کد نویسی  سرعت بارگذاری آن بالا بوده و همین امر تاثیر بسزایی در بهبود تجربه کاربری آن دارد و از نظر موتورهای جستجو مانند گوگل نیز سریعتر در نتایج جستجو ظاهر میگردند.

از نظر هزینه نیز، سایت های ایستا نسبت به دو نوع دیگر یعنی داینامیک و نیمه داینامیک تعرفه های پایین تری دارند. همینطور رعایت اصول سئو نیز در سایت static به مراتب آسان تر از انواع دیگر است.

 

مراحل ساخت سایت

همانطور که گفتیم، مرکز برنامه نویسی صلایان ، برای طراحی سایت گام به گام عمل می کند و ضمن خلق اثری ارزشمند، مشتریان را به طور شفاف در جریان روند پیشرفت پروژه قرار می دهد.در ادامه با ما باشید تا این مراحل را برایتان شرح دهیم.

1.  برنامه ریزی و نیازسنجی برای ساخت سایت

اولین و مهم ترین گام، درک نیازمندیهای پروژه کارفرماست. باید بدانیم که این سایت قرار است چه امکاناتی ارائه کرده و چه نیازهایی از کاربر را برطرف سازد. پس در این مرحله تلاش میکنیم تا به این موضوع پی ببریم سپس اطلاعات در قالب یک پروپوزال مستند شده و به تایید طرفین میرسد.

 

2. تحقیق و بررسی محتوا

در مرحله دوم پس از برنامه ریزی اولیه،به بررسی و تحلیل  پرداخته و بهترین راه جهت ارائه آن ها در سایت را ارائه میدهیم. این محتوا میتواند شامل متن، تصاویر، لوگوی تجاری، اطلاعات تماس، متن درباره ما، لیست و نمونه محصولات، خدمات، رنگ سازمانی و… باشد. ایده ها و نتایج این بررسی را با کارفرما در میان گذاشته و در صورت تایید طرفین، اجرای طرح اولیه به تیم طراحی سپرده خواهد شد.

 

3.طرح اولیه

در این گام  طراحی اولیه ای از تمامی صفحات سایت از جمله صفحه اصلی، درباره ما، تماس با ما، بلاگ و  بخش های دیگر وبسایت، آماده می گردد و آچیزی که کاربر می خواهد ببیند به تصویر کشیده میشود،  سپس اگر با کارفرما روی این نمونه ها به توافق برسیم مرحله اصلی طراحی آغاز میشود.

 

4. طراحی قالب اصلی سایت

اکنون با توجه به طرح اولیه که مورد تایید کارفرماست، اقدام به دیزاین صفحات مختلف  و اصلی سایت میکنیم، از آنجایی که رنگ سازمانی و لوگو نقش مهمی در طراحی سایت دارند، سعی میشود محیط وبسایت شما منطبق بر زمینه کاری تجارتتان باشد تا کاربر با کسب و کاری یکپارچه و منظم مواجه شود.

در هر مرحله تمامی عناصر گرافیکی و بصری نیز قبل از پیاده سازی به تایید کارفرما میرسد.

 

5. کدنویسی سایت

پس از توافق با کارفرما روی طرح نهایی ، روند برنامه نویسی آغاز می شود.از آنجایی که  کدهای یک سایت مانند اسکلت بندی یک ساختمان است، تمام توجه و دقت تیم در انجام بهترین و بهینه ترین کدنویسی انجام می شود و از آخرین تکنولوژی ها و استانداردهای دنیای وب در سایت استفاده می شود.

 

6. اطلاعات اولیه سایت

پس از اتمام مرحله پنجم مرحله دیتاگذاری اولیه شروع میشود. در این مرحله ما سایت را تا حدودی آماده و آب بندی کرده و شما را با یک خروجی کاملا خام تنها نخواهیم گذاشت و برخی باگ های سیستم شناسایی شده و توسط ما اصلاح می گردد.

 

شرکت ساخت سایت مشهد

 

7. تست سایت

در این مرحله، یک فضای هاست برای نمونه تهیه شده و سایت به طور کامل در اختیار کارفرما قرار میگیرد تا به عنوان یک مدیر و یک کاربر با آن کار کند.

در صورت نیاز به اعمال تغییرات جدید در سایت توسط کارفرما، با توجه به اینکه تمامی مراحل طراحی و پیاده سازی قبلا به تایید کارفرما رسیده است چنانچه این تغییرات بیش از 15درصد باشد، فاکتور جداگانه ای برای اعمال درخواست مورد نظر صادر خواهد شد در غیر اینصورت تغییرات اعمال می گردد.

 

8. تحویل و آموزش کار با پنل سایت

پس از اتمام مراحل طراحی سایت، تمامی امکانات سایت و نحوه کار کردن با آن ها توضیح داده شده و تمام سوالات پاسخ داده میشود. گفتنی است این آموزش فیلم برداری (Screen Record) شده و فایل نهایی در قالب DVD یا کپی روی Flash memory ارائه خواهد شد.

سپس  به کارفرما فرصت داده میشود تا با فضای آزمایشی سایت تمرین کند. همچنین امکان انتقال اطلاعات اصلی روی سایت نمونه وجود دارد. پس از اتمام کار و تایید کارفرما، طی یک دوره یک هفته ای سایت به طور کامل روی دامنه اصلی اجرا شده و پذیرای بازدیدکنندگان میشود.

به این مطلب رای دهید.

4 thoughts on “شرکت ساخت سایت مشهد

    1. با سلام. بسته به نیاز و امکانات مدنظر هزینه طراحی سایت فروشگاهی می تواند بین 7 تا 15 میلیون تومان در تاریخ درج این مطلب باشد. این قیمت در زمان ها یا ماه های آتی تغییر داشته و جهت کسب قیمت دقیق پس از مشاوره می توانید با ما در تماس باشید : 09112276634

  1. با سلام. من میخوام برنامه نویس یاد بگیرم و بیشتر علاقه به طراحی سایت دارم. به عنوان یک شرکتی که در زمینه طراحی سایت در مشهد فعالیت می کنید آیا بازار کار و درخواست ها به اندازه ای هست که وقت بزارم برای یادگیری؟ و اینکه چگونه مشتری برای طراحی سایت بگیرم؟

    1. سلام. در چند سال اخیر رشد حوزه برنامه نویسی و هوش مصنوعی و بلاک چین بشدت افزایشی بوده و حوزه کاری بسیار وسیع و پر درامدی در سطح کشور و جهان است. شما به واسطه برنامه نویسی می توانید به درامد چندین هزار دلاری در ماه برسید چه در ایران و چه در خارج از ایران و همچنین با ویزای اسکیل ورکر به راحتی مهاجرت کنید. خلاصه که هر انچه که میخواهید در برنامه نویسی بدست خواهید آورد. فرقی هم نیست که در مشهد فعالیت کنید یا شهر دیگر چرا که می توانید به صورت فریلنسری از ایران و خارج کشور پروژه دریافت کنید.

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *

Call Now Buttonبرقراری تماس مستقیم با ما