طراحی سایت مشهد

طراحی سایت مشهد

طراحی سایت یکی از اقداماتی است که با توجه به سبک زندگی مدرن بسیار مورد توجه کسب و کارها اعم از کوچک و بزرگ قرار گرفته است که گروه برنامه نویسی صلایان از بهترین های طراحی سایت مشهد در این زمینه فعالیت گسترده ای دارد.

بسیاری از کسب و کارها تنها با داشتن یک سایت اقدام به معرفی و فروش محصولات خود می نمایند. همینطور کسب و کارهایی که برای فروش محصولات خود فروشگاه در اختیار دارند نیز برای جا نماندن از این عرصه نیاز به داشتن سایت دارند. به همین دلیل برای کسب اعتبار و موفقیت در عرصه های مختلف کاری داشتن یک وب سایت بسیار ضروری می باشد. البته داشتن وب سایت تنها توسط کسب و کارها مورد استفاده قرار نمی گیرد. بیشتر ارگان ها و نهاد های آموزشی و فرهنگی و ورزشی نیز برای ارائه خدمات بهتر به یک وب سایت جامع نیاز دارند. هر چند نرم افزار های تخصصی نیز می توانند بسیار کاربردی و مفید واقع شوند.

طراحی سایت چیست:

طراحی سایت که به آن وب دیزاین نیز می گویند پروسه ای متشکل از ایجاد لایه های صفحات وب ، طراحی گرافیکی و تولید کردن محتوای متناسب با سایت است که کاملا منحصر به فرد باشد. محتوای تولید شده باید با قوانین ویژه سئو تطابق کامل داشته باشد. برای طراحی سایت در مشهد گروه برنامه نویسی صلابان یکی از بهترین و قوی ترین تیم ها در این زمینه است.

مراحل طراحی وب سایت :

1- طراحی وایر فریم : با توجه به درخواست و نیاز مشتری یک نمای کلی از سایت که متشکل از صفحات و تعیین جایگاه آن ها و چینش عناوین و آیتم های مختلف است تهیه می گردد. این بخش به مشتری برای درک بهتر ماهیت وب سایت پیش از طراحی کمک زیادی می کند.

2- طراحی گرافیک به طور ساده : در این مرحله کلیت سایت اعم از رنگ بندی و گرافیک کار با توجه به نوع کسب و کار مشتری طراحی می شود.

طراحی سایت مشهد

3- کد نویسی و برنامه نویسی : بعد از طراحی سایت روش مناسب در مدیریت سایت مشخص می شود. روش هایی نظیر وردپرس یا فریم ورک اختصاصی با توجه به نیاز و هزینه تعیین شده توسط مشتری انتخاب می شود.

4- را اندازی سایت : در این مرحله سایت در سطح بین المللی اینترنت راه اندازی می شود. یک نام دامنه ی مناسب و هاست برای وب سایت تهیه کرده و سایت را در دسترس همگان قرار می دهیم.

هزینه طراحی سایت :

حال که به طور کلی با طراحی سایت و مراحل انجام ان آشنا شدیم لازم است تا به هزینه هایی که طراحی سایت در بر دارد نیز اشاره کنیم. این هزینه ها شامل موارد زیر می باشد:

* هزینه طراحی کردن وب سایت

* آموزش دیدن برای استفاده از وب سایت

* هزینه تولید محتوا متناسب برای سایت

* هزینه سئو سایت

* هزینه پشتیبانی از سایت

 

تخصص های در طراحی سایت کدام اند؟

برای طراحی سایت به تخصص های زیادی نیاز است که در کنار هم یک وب سایت موفق و کارآمد را طراحی و تنظیم کنند. طراح اولیه سایت، طراح گرافیک و برنامه نویس کاربر و برنامه نویس سرور از تخصص های مورد نیاز در این زمینه هستند. برآیند کار گروهی تمام این متخصصین وب سایتی است که به شما در زمینه رونق کسب و کارتان کمک زیادی می کند. البته در بسیاری موارد داشتن یک اپلیکیشن مناسب با سایت نیز به موفقیت بیشتر کسب و کار منجر خواهد شد. برای آشنایی بیشتر با مقوله ی اپلیکیشن ها مقاله ی طراحی اپلیکیشن مشهد را مطالعه فرمایید.

طراحی سایت در مشهد توسط گروه برنامه نویسی صلابان با حضور متبحرترین افراد در این زمینه می تواند به شما وب سایتی را هدیه کند که موجب رونق هرچه بیشتر کسب و کارتان شود.

 

5/5 - (1 امتیاز)

2 thoughts on “طراحی سایت مشهد

  1. با سلام و احترام. به دنبال راه اندازی و ساخت یک سایت برای ایده ای اختصاصی هستم که قرار است ابتدا در شهر مشهد راه اندازی شود و سپس به کل کشور گسترش داده شود. همچنین نرم افزار موبایل آن را نیز لازم خواهم داشت. آیا می توانید به ما مشاوره بدهید؟

    1. سلام و احترام خدمت شما. گروه برنامه نویسی در زمینه ارائه مشاوره قبل از انجام ایده های شما به صورت کاملا رایگان در خدمت شما خواهد بود. اگر ایده ای در سطح شهر مشهد یا کشوری یا جهانی دارید می توانید با ما در میان گذشته و ملزومات راه مطلع شوید. گروه برنامه نویسی صلایان در تمام موارد مورد نیاز ایده ها و استارت آپ ها مانند سرور ، سایت ، اپلیکیشن ، شبکه ، سیستم های هوشمند و هوش مصنوعی ، پردازش تصاویر ، بلاک چین و امنیت شبکه آماده خدمت رسانی و همکاری با شما خواهد بود.

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *

Call Now Buttonبرقراری تماس مستقیم با ما